ESKİŞEHİR HABERLERİ

İlkokul öğrencilerinden anlamlı kampanya

DHA
28.03.2016 - 12:11Son Güncelleme :
DHA

 

ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR Nasrettin Hoca İlkokulu öğrencileri Ağrı Merkez Aşağıküpkıran İlkokulu öğrencilerine kendi harçlıklarından biriktirdikleri paralar ile aldıkları kitapları gönderdi.

Sosyal etkinlikler kapsamında Nasrettin Hoca İlkokulu Müdürlüğü ve 4-D sınıfı işbirliği ile Ağrı Merkez Aşağıküpkıran İlkokulu için kitap toplama kampanyası düzenlendi. Kampanyaya 4-D Sınıfı öğretmeni Sebahattin Sezdi, öğrencileri ile velileri büyük ilgi göstererek İlkokul Öğrencilerinin seviyeye uygun yeni yayınlardan Türk ve Dünya klasiklerini içeren 700 kitap okul aile birliğinin de destekleriyle PTT Kargo ile Ağrı Merkez Aşağıküpkıran İlkokulu'na gönderildi.

Nasrettin Hoca İlkokulu 4-D sınıfı öğretmeni Sebahattin Sezdi düzenledikleri kitap toplama kampanyası ile ilgili şunları söyledi:

"Sosyal medyada Ağrı merkez Aşağıküpkıran İlkokulu'ndan bir öğrenci okullarına kitap yardımı yapacaklara seslenmiş. Ben de bunu görünce konuyu önce okul müdürümüz Nihat Bağ ile sınıfımdaki öğrencilerimle paylaştım. Okul müdürümüzün, öğrencilerim, velileri ve okul aile birliğinin destekleriyle bir kısmını öğrencilerim harçlıklarıyla satın aldığı bir kısmı da bağış olarak topladığımız 700 kitabı Ağrılı öğrencilere gönderdik. Bu kampanyaya destek veren başta okul müdürümüz olmak üzere, öğrencilerime, velilere ve okul aile birliğine teşekkür ederimö dedi.

-

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden İlkokul öğrencilerinden anlamlı kampanya hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 12 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İlkokul öğrencilerinden anlamlı kampanya haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı