Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İLKAN KARAMAN İLK KEZ hurriyet.com.tr'YE KONUŞTU

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı’nın, Galatasaray Medical Park’tan transfer ettiği İlkan Karaman, ilk kez hurriyet.com.tr’ye konuştu.

Meriç TUNCA
SON GÜNCELLEME

Sarı-lacivertli takımın, dün İlkan Karaman ile 3 yıllık sözleşme imzaladığını duyurması gündeme bomba gibi düştü.

 

Günün en çok konuşulan konularından biri olan transferin baş kahramanı İlkan Karaman, ilk açıklamasını hurriyet.com.tr’den Meriç Tunca’ya yaptı.

 

Transferi hakkında önemli açıklamalar yapan 22 yaşındaki oyuncu, “Hedeflerimi gerçekleştirmek istediği tek yer Fenerbahçe, bu hayalimin gerçekleşmesinden de dolayı çok mutluyum” dedi.

 

G.SARAY ANTRENÖRÜ ATEŞ PÜSKÜRDÜ: BU BİR SABOTAJDIR

 

İşte İlkan Karaman’ın Meriç Tunca’ya yaptığı çok özel açıklamalar…

 

Kendi takımımdan ayrıldıktan sonra tek isteğim Fenerbahçe’de oynamaktı. Bu süreçte Sayın Semih Özsoy başta olmak üzere Fenerbahçe’de her kademeden çok büyük ilgi ve yakınlık gördüm. Bu hayalimin gerçekleşmesinden dolayı çok mutluyum.

 

Bana güvenenlerin, büyük Fenerbahçe camiasının beklentilerine cevap vermek için çok çalışacağım. Parçası olmaktan gurur duyduğum Fenerbahçe Ülker, basketbolla ilgili hedeflerimi gerçekleştirmek istediğim tek yer. Tek amacım burada takımın başarısına katkı yapmak ve Fenerbahçe Ülker’in hem Türkiye hem de Euroleague'de büyük hedeflerine katkı yapmak.

 

Burada olmamda büyük katkısı olan Semih Özsoy başta olmak üzere Fenerbahçe Ülker camiasına çok teşekkür ediyorum.

CİMBOM UYUDU F.BAHÇE GOLÜ ATTI / MERİÇ TUNCA’NIN HABERİ

"FENERBAHÇE CAMİASINA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Milli basketbolcu, Fenerbahçe Kulübü resmi sitesine de şunları söyledi: "Kendi takımımdan ayrıldıktan sonra tek isteğim Fenerbahçe’de oynamaktı. Bu süreçte önce Başkanımız Aziz Yıldırım’dan, ardından Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Semih Özsoy ve Fenerbahçe’deki her kademeden çok büyük ilgi ve yakınlık gördüm. Bu hayalimin gerçekleşmesinden dolayı çok mutluyum. Büyük Fenerbahçe camiasının beklentilerine cevap vermek için çok çalışacağım. Fenerbahçe, parçası olmaktan gurur duyduğum ve basketbol ile ilgili hedeflerimi gerçekleştirmek istediğim tek yer. Tek amacım takımın başarısına katkı yapmak. Fenerbahçe Ülker’i hem Türkiye’de, hem de Euroleague’de hedeflerine ulaştırmak için elimden geleni yapacağım. Burada olmama büyük katkısı olan başta Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Özsoy ile Fenerbahçe Ülker camiasına çok teşekkür ediyorum"


Bunları da Beğenebilirsiniz