MANİSA HABERLERİ

İlk ziyaretlerini huzurevine yaptılar

DHA
31.03.2016 - 17:46Son Güncelleme :
DHA

MANİSA Celal Bayar Üniversitesi Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Öğrenci Topluluğu'nun 14 gönüllüsü, İsmail Cider Huzurevi'ni ziyaret edip, yaşlıların elini öptü, çeşitli hediyeler verdi.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi bünyesinde bir ay önce kurulan ve çeşitli fakültelerden öğrencilerin biraraya gelerek oluşturduğu AKUT Öğrenci Topluluğu ilk ziyaretini Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İsmail Cider Huzurevi'ne yaptı. Öğrenciler, yaşlıları odalarında ziyaret edip, çiçek ve çeşitli hediyeler verdi. Ellerini öpüp, gönüllerini aldıkları yaşlılarla bir süre sohbet etti. Ziyaret sırasında yaşlılara AKUT hakkında bilgiler de verildi.

Celal Bayar Üniversitesi AKUT Öğrenci Topluluğu Lideri Pınar Durmuş, ilk ziyaretlerini huzurevine yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek, "Sosyal sorumluluk etkinlikleri kapsamında bu tür ziyaretlerimizi yapacağız. Amacımız yaşlı, genç veya çocuk farketmeksizin AKUT'un yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vermek. Önümüzdeki günlerde özel huzurevine de ziyarette bulunacağız. Ayrıca üniversitemizde çeşitli fakültelerde AKUT'u tanıtıcı etkinliklerimiz olacak" diye konuştu.

İlker KILIÇASLAN / MANİSA, (DHA)

FOTOĞRAF

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden İlk ziyaretlerini huzurevine yaptılar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 17 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İlk ziyaretlerini huzurevine yaptılar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı