Gündem Haberleri

GÜNDEM

  'İlk müşterim Beşiktaşlı ünlü bir futbolcuydu'

  Hürriyet Haber
  13 Ocak 2011 - 12:34Son Güncelleme : 13 Ocak 2011 - 16:26

  Ünlü mankenleri zengin iş adamlarına ve futbolculara pazarlayan fuhuş şebekesi polisin aylarca süren takibi sonucu çökertildi. Şebeke liderlerinden Dinçer D.'nin organizasyonu ile fuhuş yaptığını kabul eden 20 yaşındaki model G.M.U, ''Beşiktaş’ın efsane futbolcusuyla otelde birlikte oldum'' dedi.

  Vatan Gazetesi'nden Elif Altın'ın haberine göre, polisin 1,5 yıl boyunca adım adım izleyerek çökerttiği elebaşılığını Dinçer D.’nin yaptığı 25 kişilik fuhuş şebekesi, adliyede serbest kaldı. Soruşturma dosyasına giren 512 sayfalık fezlekede, şebekenin aralarında ünlü mankenler, eski futbolcular ve işadamlarının bulunduğu bir fuhuş çarkını nasıl çevirdiği gözler önüne serildi.

   

  İlk müşterim ünlü futbolcu

   

  Emniyetteki ifadesinde liseyi terk ederek modelliğe başladığını anlatan 20 yaşındaki G.M.U, bu süreç içerisinde çete lideri Dinçer D. ile tanıştığını belirterek Dinçer D.'nin kendisini fuhuş yapmak için ikna ettiğini söyledi. 2010 yılının Ocak ayında Dinçer D.'nin kendisini arayarak Polat Tower’da Beşiktaş’ın efsanevi futbolcusunun kendisini beklediğini söylediğini anlatarak “Bana ‘Benim sürekli müşterimdir. Ne istiyorsa yap. Sana 600 TL verecek. Taksi aşağıda beklesin. İşi 10 dakidada bitecek. Onu çok mutlu etmelisin. Sonra çıkar gidersin’ dedi. Ben de otele gittim. Çok ünlü eski bir futbolcuydu. İlişki 1-2 dakika sürdü. Sonra otelden çıktım ve taksiye binerek eve geri döndüm. Futbolcudan aldığım paranın 200 TL’sini Dinçer D.'ye gönderdim” dedi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı