« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlk mağlubiyetini biz yaşatacağız

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi'nde mücadele eden Ordu Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın kulüp başkanı Cevat Karagöl, “Hafta sonu kendi sahamızda karşılaşacağımız lider Karagücü'ne ilk mağlubiyetini biz tattırmak istiyoruz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Karagöl, cumartesi günü lider Karagücü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile oynayacakları maçın hazırlıklarını sürdürdüklerini söyledi.

Ligde şu anda 3 galibiyet ve 3 mağlubiyet sonucu 9 puan toplayarak 6. sırada yer aldıklarını hatırlatan Karagöl, “Bu haftaki rakibimiz ligde namağlup yolunda ilerleyen lider Karagücü, amacımız bu takımı evine eli boş göndermek” diye konuştu.

Bu maçın hazırlıklarını Atatürk Spor Salonu'nda sürdürdüklerini belirten Karagöl, şöyle devam etti:
“Bu hafta kendi sahamızda çok önemli bir maça çıkacağız. Rakip şu ana kadar yenilmeyen ve lider konumda olan Karagücü. Rakibimizin kadrosu oldukça iyi, her takım gibi bu takım da Ordu'ya bizi yenmek için gelecek. Ama Ordu'ya gelen hiçbir takım bizden kolay kolay puan alamıyor. Rakibimizin gücünü biliyoruz, bu nedenle maça mutlak galibiyet parolası ile hazırlanıyoruz. Rakibimizin ligdeki durumu da bizi ilgilendirmiyor, biz sadece sahaya çıkıp en iyi mücadelemizi sergileyeceğiz. Hafta sonu kendi sahamızda karşılaşacağımız lider Karagücü'ne ilk mağlubiyetini biz tattırmak istiyoruz.”

Karagöl, cumartesi günü oynanacak zorlu maçta tüm Orduluları yanlarında görmek istediklerini sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz