« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"İlk maçımız zor geçti"

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, sezonun ilk maçlarının zor geçtiğini belirterek, Kasımpaşa karşısında zorlandıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Galatasaray'ın Kasımpaşa ile oynadığı ilk hafta müsabakasının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Dürüst, “Diri bir takım olan Kasımpaşa, zaman zaman iyi futbol oynadı. İlk maç skor maçıydı. Bu maçta puan almak önemliydi ve bunu da aldık. Şampiyon bir takım olarak rakipler bizimle başka türlü mücadele ediyor. Oyuncularımız maçın 90 dakika olduğu bilinciyle kazanmasını bildi” şeklinde konuştu.

Maçta kural hatası olduğuna ilişkin iddiaların hatırlatılması üzerine Dürüst, böyle bir durumun söz konusu olmadığını söyledi.

Transfer çalışmaları hakkındaki soruları da yanıtlayan Ali Dürüst, İnter'de forma giyen Mauro Zarate, Real Madridli Kaka ve Beşiktaşlı Quaresma'yla ilgilenmediklerini açıkladı.

Öksüz: “İyi bir takım olduğumuzu gösterdik”

Kasımpaşa Kulübü Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz ise ligin ilk maçında takımlarından memnun olduklarını belirterek, “İyi bir takım olduğumuzu gösterdik. Bu ligin en güçlü ve mükemmel takımı olan Galatasaray'a karşı iyi oynadık. Ben oynanan futbolun sonucunun bu olmadığına inanıyorum. En azından beraberliği hak etmiştik. 'Kısmet ve nasip' diyorum. Bu takım 3-4 hafta sonra çok daha iyi yerlere gelecek. Ligde çok iyi neticeler alacağız” ifadelerini kullandı.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü vurgulayan Öksüz, biri yerli diğeri yabancı iki futbolcuyla ilgilendiklerini sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz