« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"İlk maç çok önemli"

Efes Pilsen Genel Menajeri Engin Özerhun, Beko Basketbol Ligi play-off yarı final serisinde Fenerbahçe Ülker ile rakip taraftar önünde yapacakları ilk maçın kendileri için büyük önem taşıdığını bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Özerhun, Basketbol Federasyonunun internet sitesine yaptığı açıklamada, yarı final serisinin ilk maçında Fenerbahçe Ülker'i mağlup ederek, seride durumu eşitlemek istediklerini belirtti.

Engin Özerhun, Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynanacak yarı final mücadelesine 1-0 geride başlayacaklarını hatırlatarak, “İlk maç bizim için büyük önem taşıyor. Oynayacağımız ilk maçı kazanarak seri yeni başlıyormuş gibi düşünmek istiyoruz. Bunun için de hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Amacımız, öncelikle rakip taraftar önünde oynayacağımız ilk maçı kazanmak” dedi.

Beko Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe Ülker ile Efes Pilsen arasındaki play-off yarı final serisinde ilk maç 24 Mayıs Salı günü yapılacak.

Fenerbahçe Ülker, normal sezonda rakibini 2 maçta da yendiği için, 3 galibiyete ulaşacak takımın finale yükseleceği seriye 1-0 önde başlayacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz