İlk kez onunla öpüştü

Hürriyet Haber
25.09.2013 - 11:09 | Son Güncelleme:

Bugüne kadar üst üste iki kez yaşayan en seksi kadın seçilerek bir rekora imza atan Mila Kunis'in ilk öpüştüğü erkek şimdiki sevgilisi.

Aktrist Mila Kunis ve aktör Ashton Kutcher Hollywood`un yeni gözde çiftlerinden. Bir yılı aşkın bir süredir beraber olan ikili yıllar önce de "That 70`s Show" adlı televizyon dizisinde birlikte kamera karsısına geçmişti.

"Kelebek Etkisi" filmi ile tanıdığımız Kutcher, Mila Kunis`in kalbini o zamanlar çalmış. "Oz Büyücüsü" filminin oyuncusu Kunis o yıllarda Kuthcer`a platonik bir aşk beslediğini itiraf ediyor.

İkilinin "That 70`s Show"daki rol arkadaşları Laura Prepon ise Kunis`in kamera önündeki ilk öpücüğünün Kutcher ile olduğunu doğruladı. İngiliz basınından Daily Mail`in haberine göre Prepon, "Kunis`in ilk kez kamera önünde Kutcher ile öpüştüğü düşünülürse şimdi birlikte olmalarına hiç şaşırmadım" diye konuşuyor.

Kunis ise o günleri anlatırken "Kutcher`a çok ilgi duyuyordum ve bana onunla öpüşmem gerektiğini söylediklerinde heyecandan bayılacaktım" diyor.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı