« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlk hedefimiz Süper Kupa

Sarı lacivertliler, hazırlık maçlarındaki skorların önemli olmadığını belirtti. Alper, hedefi resmi maçlar olarak gösterirken, Mert de, “Birinci kaleci olmak istiyorum” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

KULÜBÜN bir süredir organize ettiği etkinlik kapsamında dün de Alper Potuk ve Mert Günok, taraftarlara yeni sezon formaları imzaladı.
Suadiye’deki Fenerium mağazasındaki organizasyonda, Alper, hazırlık maçlarındaki yenilgiler ile ilgili görüşlerini açıkladı. Başarılı futbolcu, “Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün eleştirilmesi çok normal. Her oynadığımız maçta kazanmak zorundayız, bunu da biliyoruz. Hazırlık döneminden geçiyoruz, bunlar hazırlık maçları. Asıl hedefimiz, TFF Süper Kupa ile başlayan resmi maçlar. Onlara hazırlanmak için bu maçları yapıyoruz. Eksiklerimizi görüp resmi maçlara en iyi şekilde başlamak istiyoruz” diye konuştu.

REKABETİN KIZIŞMASI GÜZEL

Güzel, ancak ağır ve yorucu bir kamp dönemi geçirdiklerini anlatan sarı-lacivertli oyuncu, en iyi şekilde eksikleri gidermek için çalıştıklarını vurgulayarak, “Rekabet ortamı hep başarıyı getirmiştir. Bize de başarıyı getireceğine inanıyorum. Diego’nun da gelmesiyle alternatifli bir orta sahamız oldu. Zaten kadromuz da iyi. İnşallah sahada oynayan futbolcular en iyisini yaparak sezon sonunda mutlu sona ulaşırız” dedi.
Yıllardır ikinci kaleci olan yapan Mert ise ayrılmak istediği haberlerini yalanladı.

AYRILMAYI ASLA DÜŞÜNMÜYORUM

”Ayrılmak istemiyorum. En büyük hedefim birinci kaleci olmak” ifadelerini kullanan genç futbolcu, bu tip haberlere anlam veremediğini kaydetti. Mert şöyle devam etti:
“Ayrılmak istediğim yorumlarına anlam veremiyorum. Böyle bir söylemim de olmadı. Aksine hep bu kulüpte bulunmaktan keyif aldığımı, formayı sürekli giymek istediğimi belirtiyorum. Ayrılmak istediğime dair kimseyle görüşmem olmadı. Bu haberler neden çıkarılıyor bilmiyorum. En büyük hedefim sürekli oynamak ve birinci kaleci olmak.”


Bunları da Beğenebilirsiniz