Spor "İlk hedefimiz gruptan çıkmak"
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"İlk hedefimiz gruptan çıkmak"

(A) Milli Bayan Voleybol Takımı Liberosu Gülden Kayalar, 2012 Londra Olimpiyatları'nda ilk hedeflerinin gruptan çıkmak olduğunu söyledi.

(A) Milli Takım ile olimpiyat hazırlıklarını İstanbul'da sürdüren Kayalar, Dünya Grand Prix'sinden yeni döndüklerini hatırlatarak, “Dünya Grand Prix'si olimpiyata hazırlık açısından çok iyi oldu. Olimpiyatlarda mücadele edeceğimiz takımlarla karşılaştık, eksiklerimizi gördük. Zordu, ama bizim için faydalı bir turnuvaydı” dedi.

Grand Prix'nin ardından birkaç gün dinlendikten sonra tekrar antrenmanlara başladıklarını ifade eden Kayalar, “Olimpiyat öncesinde son olarak İtalya'da bir turnuvaya katılacağız. Olimpiyatlarda hedefimiz büyük ama ilk hedef gruptan çıkmak. Bu nedenle, kazanabileceğimiz tüm maçlarda galip gelmek istiyoruz. Gruptan çıktıktan sonra da kürsüde yer almayı arzuluyoruz” görüşünü dile getirdi.
Hedeflerini gerçekleştirebilecek kapasitede olduklarını vurgulayan Kayalar, “Her zaman söylediğimiz gibi bizim tek rakibimiz kendimiz. Biz iyi oynadıktan sonra kazanamayacağımız hiçbir maç yok. Umarım 'ilk'leri başardığımız bu dönemde yine bir 'ilk'i gerçekleştirerek olimpiyatlarda kürsüde oluruz” dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle