« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlk gol yemekte

Siyah beyazlılarda büyük önem taşıyan bu akşamki kader sınavı öncesi takımın yiyeceği son yemekte 20 biner dolarlık tur primi, 25 bin dolara çıkarılacak. Bu müjdeyi Beşiktaşlı oyunculara İkinci Başkan ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Nur Çebi açıklayacak.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞLI futbolculara, Başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu maç öncesi büyük sürpriz yapacak. İkinci Başkan ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu adına bugünkü maç öncesi takımın Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde yiyeceği son yemek öncesi, oyunculara prim müjdesini açıklayacak...
Siyah beyazlı oyuncuların sezon başında yönetimden yeni sezonla ilgili prim talebi olmadı. Feyenoord karşısında ilk maçtaki iyi futbol ve rövanş için elde edilen 2-1’lik zafer ise yönetimi harekete geçirdi.

“DEVLER LİGİ’Nİ İSTİYORUZ”

ÇEBİ, yaptıkları toplantı sonrası tur primini birleştirme kararı aldıklarını bugün oyunculara duyuracak. Ayrıca, yenilecek yemekte kişi başına 20 bin dolar olarak belirlenen tur priminin de 25’er bin dolara çıkarıldığını açıklayacak.
Böylece Feyenoord maçı öncesi ilk gol takım yemeğinde atılacak.
Oyuncuların zorlu rövanşa moralli çıkmaları için her şeyi yaptıklarını ifade eden Çebi, Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmayı çok istediklerini belirterek “Hedefimize ulaşacağız. Buna kilitlendik” dedi.

“DEMBA BA’YA DESTEK OLUN”

DEMBA Ba’nın da büyük heyecan içinde olduğunu ifade eden Çebi, “Onu Türkiye’ye getirirken taraftarımızdan övgüyle bahsetmiştim. Beşiktaş taraftarlarının sosyal medyada attığı mesajlar ve destek Demba Ba’yı heyecanlandırdı. Sürekli tribünlerin nasıl olacağını soruyor. Taraftarlarımızın çok istediği bu oyuncuya sahada gerekli destek alkışlarla verilmeli. Çünkü Demba Ba merakla Feyenoord maçını bekliyor. Arkadaşlarına ilk kez taraftarların önüne çıkacağı için heyecanlı olduğunu da söylüyor” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler