« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlk gol paniği

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor, bu sezon ilk golü attığı 13 maçı galip bitirirken, ilk golü yediği 6 karşılaşmayı kaybetti. Galip duruma geçtiği tek maçta ise beraberlikle yetinmek zorunda kaldı.

Trabzon'a yaramıyor Trabzonspor, bu sezon ligde tam anlamıyla ilk gol paniği yaşıyor. Oynadığı 25 maçta ilk golü attığı 13 maçı galip bitiren bordo mavili takım, ilk golü yediği 6 karşılaşmadan yenik ayrıldı. Bordo mavililer ilk golü yediği sadece bir tek maçı kazanırken, ikisini de berabere bitirdi. Trabzonspor, galip duruma geçtiği tek maçta beraberlikle yetindi.

Sahasında da kaybetti Ligin ilk maçında G.Antep karşısında 1-0 yenik duruma düştü, sonucu değiştiremedi. Beşiktaş'a 2-0, Samsunspor'a 2-1 kaybetti. Altay ve Kocaelispor ile oynanan ikinci maçlarda da yenik duruma düştükten sonra kendi sahasında 3-0'lık yenilgilerin acısını tattı.

Yalnızca Sakarya Bordo mavili ekip son olarak da İstanbul'da Fenerbahçe maçında 1-0 yenik duruma düştü ve sahadan boynu bükük ayrıldı. Bordo mavililer sadece Sakarya karşısında 1-0 yenik duruma düşmelerine rağmen 2-1 kazanmayı başardılar. Kocaeli ile 1-1, Erzurum ile 2-2 berabere kaldılar.
Bunları da Beğenebilirsiniz