SAMSUN HABERLERİ

İlk doğum gününü 4 yıl sonra kutlayacaklar

AA / Serhat Yıldız
29.02.2016 - 16:30Son Güncelleme :

Kahraman çifti 16 yıl sonra 29 Şubat'ta çocuk sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor

İlk doğum gününü 4 yıl sonra kutlayacaklar
AA / Serhat Yıldız

SAMSUN (AA) - Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde, 1'i sezaryen 6 bebek dünyaya geldi.

Samsun’da yaşayan Nilgün (36) ve Yusuf Aydın çiftinin bebekleri Zeynep sezaryen ile 3 kilo 500 gram doğdu.

Anne Nilgün Aydın, bebeğinin sağlıklı olduğuna şükrettiğini ve özel bir günde doğduğu için de ayrı bir mutluluk yaşadığını ifade etti.

Doğumu yarın olacağını beklediklerini ifade eden Aydın, "Doğumu Mart ayının ilk günü olarak planlamıştık. Özel bir tarih, onun özelliğinin şansı olduğunu düşünüyorum. Benim 1 Mart tarihini istememin sebebi, kızım büyüdüğünde, 'Anne, bana 4 yılda bir doğum günü mü yapacağız'? diyerek üzülür diye aklıma geldi ama nasip böyle oldu” ifadelerini kullandı.

Eşinin ilginç bir tarih olarak düşündüğü için doğumu değiştirmediklerini söyleyen Aydın, bebeklerinin doğum gününü artık yıla denk gelmeyen yıllarda, ayın 28’inde yapmayı düşündüklerini de sözlerine ekledi.

- 16 yıldır çocukları olmuyordu

Sonay (37) ve Cemil Kahraman (43) çiftinin Eylül adını verdikleri bebekleri 3 kilo 700 gram doğdu.

16 yıldır çocuk hasreti çeken Kahraman çiftin bebekleri Eylül, 29 Şubat tarihinde dünyaya geldi. Baba Kahraman, çok mutlu olduğunu belirterek, "Allah olmayanlara da nasip etsin, sevinçten ne söyleyeceğimi bilemiyorum. 16 yıl üzerine bebeğimiz dünyaya geldi. 29 Şubat 4 senede bir oluyormuş, malum
Şubat 28 çekiyor. Bizim bebeğimizin doğumu 16 yıl sonra bugüne nasip oldu, Allah’ın takdiri" diye konuştu.

Anne Sonay Kahraman ise mutluluğunu ifade ederek, kızın şanslı olduğunu dile getirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden İlk doğum gününü 4 yıl sonra kutlayacaklar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 16 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İlk doğum gününü 4 yıl sonra kutlayacaklar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı