ÇORUM HABERLERİ

İlk doğum gününü 4 yıl sonra kutlayacak

AA / Muhammed Kaygın,Gazi Nogay
29.02.2016 - 15:01Son Güncelleme :

- Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dünyaya gelen Nuray bebek, 29 Şubat'ta doğduğu için 4 yılda bir yaş günü kutlayacak- Anne Kaleli:- "Bugün doğduğu için doğum günü dört yılda bir olacak ama isterse 10 yılda bir olsun, ben onu çok seviyorum"

AA / Muhammed Kaygın,Gazi Nogay

ÇORUM (AA) - Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dünyaya gelen Nuray bebek, 29 Şubat'ta dünyaya geldiği için, doğum gününü 4 yılda bir kutlayacak.

Sungurlu ilçesinde yaşayan Keziban ve Sercan Kaleli çiftinin bebeği, Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dünyaya geldi. 29 Şubat'ın ilk dakikalarında doğan bebeğe "Nuray" ismini veren Kaleli çifti, ilk çocuklarına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Bebeğiyle beraber kadın doğum servisinde müşahade altında tutulan anne Keziban Kaleli, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilk çocuklarının sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesinden dolayı mutlu olduklarını söyledi.

- İlk doğum gününü 4 yıl sonra kutlayacak

Çocuğunun, dört yılda bir denk gelen 29 Şubat'ta doğmasının da sevindirici olduğunu belirten Kaleli, "Çok mutluyum, çok sevinçliyim. Allah herkese nasip etsin. Özellikle olmayanlara da versin. Bugün doğduğu için doğum günü dört yılda bir olacak ama isterse 10 yılda bir olsun, ben onu çok seviyorum" diye konuştu.

Nuray bebeğin babaannesi Hayriye Kaleli de üçüncü torununa kavuştuğu için mutlu olduğunu ifade etti.


Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden İlk doğum gününü 4 yıl sonra kutlayacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 15 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İlk doğum gününü 4 yıl sonra kutlayacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı