'İlk diş' partisi

01 Nisan 2012 - 09:48Son Güncelleme : 01 Nisan 2012 - 09:42

İzdivaç programı sunucusu Esra Erol oğlu İdris Ali için evinde 'diş buğdayı' partisi düzenledi.

Sezin Erbil, hazırladığı internet blogunda partiden fotoğrafları takipçileriyle paylaştı. 

Erbil fotoğrafları "Sizlerin gerçekten çok sevdiği, çok başarılı, melek kalpli ve en önemlisi de aile yaşamı ile herkese örnek olan Esra Erol'un oğlu İdris Ali için yaptığı diş buğdayından çok özel görüntüler hazırladım. Esra Erol'un yaptığı evlilik programı çok izleniyor ama onun dışında da yazdığı kitabın geliri ile açtığı Umut Evleri'de onun başarısının kanıtı. Yani hem televizyon programı, hem sosyal sorumluluk projeleri, hem de anneliği birarada yürütebilenlerden. Öncelikle İdris Ali'mize bir maşallah diyorum ve ona bayıldığımı da söylemeden geçemeyeceğim. Ve işte yakışıklı İdris Ali'nin diş buğdayından sizler için çok özel görüntüler" notuyla yayınladı.

Esra Erol, 2010 yılında Ali Özbir ile nikah masasına oturmuş, 2011 yılında oğlu İdris Ali'yi dünyaya getirmişti. 

PARTİDEN FOTOĞRAFLAR

DİŞ BUĞDAYI NEDİR?

Eski bir Türk geleneği olan diş buğdayı bebeğin 'ilk' dişi çıktığında yapılan törendir.       

                         

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 10 Yorum }
 • içimin gülen yüzü 31.3.2012 22:02:04
  tolga özruh :) yahuu hergün iş yerinde bakalım ne yorum yapmış diye okuyup gülüyoruz arkadaşlarla :) ilginç bi insansınız ya da bu ortamda bir popülarite sağlamaya çalışıyosunuz, fikirlerinizz her ne kadar çok saçma gelse de,itiraf edeyim merak edip bakalım ne yazmış diye yorumları kontrol ediyorz:)
 • bahar bahar 31.3.2012 21:47:28
  YAHU NE KADAR ELİŞTİRMEYE MEYİLLİ BİR MİLLETİZ!!!!BUNUN PARAYLA PARASIZLIKLA NE ALAKASI VAR?OKUYANLARIN VE YORUM YAPANLARIN ÇOĞU MUHTEMELEN EWLİ VE ÇOCUKLU DEĞİL ANLADIĞIM KADARIYLA.BEN EW HANIMIYIM EŞİM DE MAAŞLA ÇALIŞAN BİRİ BİZ DE KENDİ ÇAPIMIZDA YAPTIK DİŞ BUĞDAYI.PARTİ YAZILDI DİYE YÜKLENMEYİN!
 • esra aslan 31.3.2012 21:37:43
  geleneklere bağlı örnek bir sanatçı demekki helal olsun
 • mustafa aslan 31.3.2012 21:00:41
  şımarık
 • Ecem Eclal 31.3.2012 20:51:39
  Diş buğdayı çok eski adettir,en geç '80lerin çocukları bunu bilirler.bizim küçüklüğümüzde de yapılır,annelerimiz komşularını çağırıp diş bahanesine kendi aralarında çay-börek muhabbeti olurdu.bu haber sadece magazinsel boyutu.hemen görgüsüzlük demeyin.tek farkı kadının popüler olması..
 • aysel tüfek 31.3.2012 20:11:55
  aramizda bir piskolojik doktor var mi ,TOLGA ÖZRUH uctu yine iyi ozaman bebekler dogdu zaman kirklanmasinlar .yada cenaze oldugu zaman yikanmayip kefenlenmesinler . oldu mu TOLGA ÖZRUH , bence artik kendinze gelmelisiniz cünkü bu yorumlarinizi sizin yakinlariniz da okuya bilir rezil olursunuz :DDD
 
HaberlerışidCinayetsaldırıHayatımın AşkıHayatımın Aşkı 10. bölüm fragmanıHayatımın Aşkı son bölümKanal D