« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlk aday Küçük

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Aziz Yılmaz'ın başkanlığını yaptığı Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı, 20 Şubat'taki kongre öncesi Vefa Küçük'ü aday gösterdi. Yurt dışında bulunan başkan Aziz Yıldırım'ın da hafta içinde adaylığını açıklaması bekleniyor.

<ı>Gizlice buluştular

F.Bahçe'nin kongresine iki hafta kala Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı başkan adayını resmen açıkladı. 16 Ocak'ta yapılması plananan olağanüstü kongreye aday çıkarmayan Aziz Yılmaz'ın başkanlığını yaptığı Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı dün sabah Vefa Küçük'le gizli bir toplantı yaptı.

<ı>Hizmet için varım

Grubun önde gelen isimlerinden M.Ali Aydınlar'ın da hazır bulunduğu toplantıda Vefa Küçük'ü ikna eden Aziz Yılmaz, sürpriz kararı öğleden sonra basın toplantısıyla açıkladı. Yılmaz'ın ofisindeki açıklamada konuşma yapan Vefa Küçük, ‘‘Fenerbahçe'ye hizmet için hazırım’’ diye konuştu.

<ı>Gözler Yıldırım'da

Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı'nın desteğini alarak adaylığa soyunan Küçük'ün bu kararından sonra Aziz Yıldırım'ın tavrı merakla bekleniyor. Yurt dışında bulunan Yıldırım'ın hafta içinde kendisini destekleyen Kadıköy Grubu lideri Kazım Bayülken'le biraraya gelebileceği belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz