Gündem Haberleri

  İlk acı haber

  Saffet YENİGÜN- Ömer ERDEM / DHA
  10.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Dansöze para takma konusunda kavga ettikten sonra peş peşe denize atlayan Dumlupınar çiftinden ilk acı haber geldi. Sabit Dumlupınar’ın cesedi atladığı yerden 40 kilometre uzakta bulundu.

  ANTALYA’nın Konyaaltı ilçesi sahilinde denize atladıktan sonra kaybolan Sabit Dumlupınar’ın (46) cesedi, dün sabah 10.20 sıralarında atladığı yerden 40 kilometre ötede olan Kemer ilçesindeki Karaburun Koyu’nun açıklarında çıplak halde bulundu. Kürküyle suya atladığı belirtilen Deniz Dumlupınar’ı (45) arama çalışmaları sürüyor.

  Beş yıl önce evlendiler, çocukları olsun çok istediler

  Aslen Bayburtlu olan müteahhit Sabit Dumlupınar, Antalyalı olan Deniz Dumlupınar ile 5 yıl önce ikinci evliliğini yaptı. İlk eşinden 8 yıl önce boşanan ve 11 yaşındaki oğlu ayrıldığı eşinin yanında yaşayan Sabit Dumlupınar, kendisiyle ilk evliliğini yapan Deniz Dumlupınar’dan tüp bebek sahibi olabilmek için İstanbul’da iki kez girişimde bulundu fakat sonuç alınamadı.

  BU MUTLULUK MAZİDA KALDI / FOTO GALERİ

  İkizleri tüp bebek yöntemiyle KKTC’de dünyaya geldi

  ÖLÜME ATLAMA NEDENİ DANSÖZE TAKILAN PARA / WEB TV

  Üçüncü denemeyi KKTC’de yapan çiftin 13 ay önce kız ve erkek ikizleri dünyaya geldi. Çocuklarına da kendi isimlerini verdiler. İstanbul Ataşehir’de oturan çift, Antalya’daki yazlıklarının parkelerinin kabardığını öğrenince yılbaşından önce Antalya’ya gelmek istedi. İkizlerini de alarak otomobille yola çıkan çift, yılbaşı gecesini Afyonkarahisar’daki 5 yıldızlı bir otelde geçirdi. Sonra Antalya’ya gelen çift, geçen cuma günü Afyonkarahisar’daki otelde yılbaşı gecesi tanıştıkları      çifti de Antalya’ya davet etti ve olay gecesi yemekte biraraya geldi.

  İkizler akrabalara verilecek

  ANTALYA Barosu’na kayıtlı Avukat Cemalettin Şık, tüp bebek ikizlerinin, hukuken, Dumlupınar çiftinin birinci dereceden yakın akrabalarından birine verilebileceğini kaydetti. Bunun için mahkeme kararı gerektiğini belirten Avukat Şık, çiftin yakınlarından çocuklara birden fazla talip olması durumunda ise sosyal şartları ve gelir durumu en iyi olan aileye verilmesi gerektiğini kaydetti.

  SABİT DUMLUPINAR'IN CENAZESİ İSTANBUL'A GETİRİLDİ / WEB TV

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı