ANKARA HABERLERİ

İlk 3 projeye 140 bin TL ödül

Hürriyet Haber
29.04.2017 - 15:09Son Güncelleme :

Gazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi'nin bu yıl 4'üncüsünü düzenlediği ve 61 projenin katıldığı 'İş Fikri Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu.

Hürriyet Haber

61 projenin katıldığı yarışmada ilk üçe giren prejeler için toplamda 140 bin TL ödül dağıtıldı. Birincilik ödülü 'Projeksiyon Aparatı' projesiyle Alaattin Tamer Cengiz ve Mehmet Yiğit Aşalı’nın oldu. 'Milli Radar Soğurucu Pigment Üretimi' projesiyle Ali Rıza Aktaş ve Gülsen Aktaş ikinciliğe, 'Dinamik RFID Destekli Ürün Güvenlik Sistemi Tasarımı ve Prototip İmalatı' projesi ile de Fatih Yıldırım üçüncülüğe layık görüldü. Eğitim Robotu' projesiyle Ramazan Öter, Özcan Akçeşme, Murat Karataş, Yunus Abdullah Biricik, 'Atış Kestirim Sistemlerinde Akustik Tabanlı Yön Tahmini' projesiyle Bilal Canatar Yara ve Yanık Tedavisinde Kullanılmak Üzere Hızlı Etkili Nano emülsiyon Formülasyonları projesiyle Tahir Emre Yalçın da mansiyon ödülü aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden İlk 3 projeye 140 bin TL ödül hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 15 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İlk 3 projeye 140 bin TL ödül haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı