Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlhan'ı bırakmam

Siyah beyazlı kulübün başkanı, ‘‘İlhan Mansız'ın hırs ve tekniğine hayranım. Zor günleri geride bıraktı. İlhan'sız Beşiktaş düşünülemez. O bizim idol futbolcularımızdan biri’’ dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Hep kazandırıyor

Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili, Milli Takım’ın da yıldızı İlhan Mansız'ın camianın idolü olduğunu söyledi. Bilgili, ‘‘Dünya starı İlhan Mansız futbolu Beşiktaş'ta bırakacak. Tüm camia onun iyi olmasını istiyor. İyi bir İlhan Mansız ile kazanamayacağımız maç yok’’ dedi.

3 ameliyat oldu

Bilgili, İlhan'ın geçen yıl 3 kez ciddi ameliyat geçirdiğini ifade ederek, ‘‘İlhan'ın hırs ve tekniğine hayranım. Zor günleri geride bıraktı. Chelsea maçında hakem düdüğünü duymadığını söyledi. Bu oyuncumuzu kazanmak için tüm imkanlarımızı seferber ettik. İlhan'sız bir Beşiktaş düşünülemez’’ diye konuştu.

İstikrar sürmeli

2. Başkan Hüsnü Güreli ve Futbol Şube Sorumlusu Yıldırım Demirören ile toplantı yapan Bilgili, Diyarbakırspor maçı sonrası Şampiyonlar Ligi'nde S.Prag ile maçları olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi: ‘‘Avrupa'nın en güçlü kadrosuna sahibiz. Bu kadronun Türkiye Ligi'nde olduğu gibi Şampiyonlar Ligi'nde de istikrarı sürdürmesi gerekir.’’

Tarih yazacak

Güreli de futbolcuların tüm transfer taksit ve primlerinin ödendiğini ifade ederek şöyle dedi: ‘‘Beşiktaş futbol takımının maddi ve manevi hiçbir sorunu yok. Beşiktaş'ın başarılara ihtiyacı var. Futbolcularımıza sonsuz güveniyor, onların daha güçlü olması için de tüm sorunları ile ilgileniyoruz. Bu kadro tarih yazacak.’’

Bunları da Beğenebilirsiniz