« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlhan ve Tümer, Lommel'e imzayı attı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Yıldırım Demirören, Samsunspor’dan transfer etmek istedikleri, ancak anlaşmaya varamadıkları İlhan ile birlikte bu akşam Belçika’dan İstanbul’a döndü.

Asbaşkan Demirören, Atatürk Havalimanı’nda yaptığı açıklamada, İlhan ve Tümer’in, Belçika’nın Lommel Kulübü ile sözleşme imzaladıklarını belirterek, "İlhan Belçika’da imzayı atarken, Tümer faks aracılığıyla Lommel ile sözleşme imzaladı. Bu iki futbolcu da artık Lommel Kulübü’nün oyuncuları" dedi.

Demirören, anlaşmaları halinde İlhan ve Tümer’i Lommel Kulübü’nden kiralayacaklarını kaydederek, "İlhan ve Tümer’i siyah-beyazlı forma ile görmek istiyoruz. Ancak Samsunspor Kulübü ile bir türlü anlaşamadık. Onlar da Lommel ile anlaştı. Şimdi iki futbolcuyu bu kulüpten kiralamak istiyoruz" diye konuştu.

İlhan ve Tümer’in, Beşiktaş ile antrenmanlara çıkmasını istediklerini ifade eden Demirören, bu iki futbolcunun antrenmanlara katılabilmesi için, Futbol Federasyonu’ndan izin istediklerini vurguladı.

Demirören, İlhan ve Tümer’i Lommel Kulübü’nden kiralayabilmek için, Belçika Futbol Federasyonu’nun, iki futbolcunun sözleşmesini Türkiye Futbol Federasyonu’na göndermesini beklediklerini de sözlerine ekledi.

İLHAN: "LOMMEL’İN FUTBOLCUSUYUM"

İlhan Mansız ise Belçika’da sözleşme imzaladığını ve artık Lommel Kulübü’nün futbolcusu olduğunu söyledi.

Beşiktaş’ta forma giymeyi çok istediğini kaydeden İlhan, "Umuyorum bir anlaşma olur ve Beşiktaş’a gelirim. Eğer olmazsa da bir yıl Lommel’de oynamaya hazırım" dedi.

(aa)


Bunları da Beğenebilirsiniz