Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlhan Söyler: Tilki Hagi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İlhan SÖYLER

OYUNA sağ kanatta başlamıştı... Bir bölüm orada devam etti... Sonra tilkice orta alana doğru gezmeye başladı... Sol kanatta gezmeye başladı... Olmadı orta alana geldi... Bir pas attı, ben orada Serkan ne arıyor dedim. Ben bunu söylerken, Serkan topla buluştu golü attı. Attıran da Tilki Hagi idi.

Yavan bir oyundu ama Bursa'nın gücü belliydi. Hücum teşebbüsleri yok, olursa olur diyorlardı. Jardel... Hakkını arıyor. Yapılan darbelerde biraz isyan ediyordu. Derken öyle bir top geldi ki ‘‘Vücudumun her tarafıyla gol atarım’’ diyen bu adam, çimenle özleşip golü atıverdi. Bu Jardel'in ne zaman ne yapacağı belli değil.

ÜMİT'İ KÜSTÜRME

Lucescu'yu tebrik etmek gerekir. Hem tebrik ederim, hem de kınarım. Öncelikle Ümit'siz bir G.Saray'ı düşünemiyorum. Dün Ümit'i 11'de görmeyince ‘‘Acaba niye’’ diye düşündüm. Çünkü Ümit, bu kadronun her bölgesinde oynayan futbolcuydu. Lucescu onu küstürme.

Hakan Ünsal.. Uzun zamandır asi ve isyankarsın. Her şeyden şikayet ediyorsun. Kendi kendine kızıyorsun. Oyun kalıbından düşüyorsun. Arkasından yerli yersiz hakemle oynuyorsun. Sonra da sarı kart görüyorsun. Hakan öyle bir sarı kart görke deysin. Sen bu olayları uzun zamandır yapıyorsun. Sen daha genç bir insansın. Bu güçsüz insanların yapacağı işlerdir. Bülent dün sessiz ve sakindi.. Yalnızca futbol oynamayı düşündü. En kirik anlarda imdada yetişti. Gereksiz konuşmaları yoktu. Bildiğimiz G.Saray'ın futbol güzelliği yok, netice güzelliği vardı.


Bunları da Beğenebilirsiniz