Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlhan Söyler: Sıcağı sevmezler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İlhan SÖYLER

BAZILARI sıcak sevmez. Bu sıcakta, eriyip giderler. Bunun adı G.Saray... Oldum olası gündüz sıcakta oynanan maçta takımın performansı yarıya düşüyor, ayaklar yürümüyor, geri geri gidiyor. Bazıları da soğuk sever.

Bu ne iştir kadeşim?

Soldan, sağdan giden gidene. Bazen de yan hakem Cengiz Akyüz, önündekini kaçırıyor, yine giden gidene. Daha sonra da Altay'ın pozisyonlarında da giden gidene. Kenan ve Müslüm sağ kanattan gidiyor, ‘‘dur’’ diyen yok. Sol taraftan Hasan gidiyor, Tahir gidiyor yine ‘‘dur’’ diyen yok. G.Saray orta alanı ve defansı top kazanıyor, basit olan topu Altay'a ‘‘bu ikram’’ diyor. Alabildiğine pas hataları...

1 HAFTA RÖTAR

Maçta bazı sesler duyuyorduk, G.Saray yumşak oynuyor diye. Hiç kimse bir yerde birşey aramasın. Diyarbakır'ı hatırlasın. İşte bu takım sıcakta aynı görüntüleri veriyor.

G.Saray'da bir de sakatlanmayayım endişesi vardı.. Geride yeteri kadar sakat vardı. Çünkü haftaya Kopenhag yolcusu olacaklardı. Orada final oynayacaklardı. Zaten takımın sakatlardan başı dertte. Takımda Hagi, Emre, Okan, Suat, Popescu ve K.Hakan yok. Olmayabilirler. Ancak formayı giyenler ise G.Saray kadrosunda yer alan oyuncular.

Altay aslında buralarda olmamalıydı. Daha yukarılarda olmalıydı. Ama bu ızdırabı kendileri yarattı. Ligin ikinci bölümünde doğru dürüst maç kazanamayan takım işi sona bırakmamalıydı.

G.Saray ilan edeceği şampiyonluğunu 1 hafta ileriye attı.


Bunları da Beğenebilirsiniz