« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlhan Söyler: Bu ne şiddet

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İlhan SÖYLER

Bıktık, usandık, tribünlerdeki küfürlerden, hakaretlerden... Hep bir ağızdan söyleriz, ‘‘Ne bu şiddet, bu celal’’ diye... Ama arkasından yine başlarız, küfürlere, hakaretlere... Hadi tribünler yapar. Şeref Tribünü'nde oturanlara ne demeli. Bağırmalar, çağırmalar, küfürler. Bunlar da yapıyorsa, ne olacak bizim halimiz?

Fener sistem arayışında

Fenerbahçe yeni bir sistem arayışında... Defansta dört kişi görev yapıyor. Saffet ve Alpay defansın göbeğinde oynarken, Tayfun ile Abdullah da kenarlarda mücadele ediyorlar. Ancak bu kalıbı hemen oturtmak, doğal olarak kolay değil. Rıdvan Dilmen de dün, bu sistemdeki arızayı hemen görüp, Johnson'u, Saffet ile Alpay'ın arasına aldı ve sorunu giderdi. Futbol kolay bir iş değil. Yeni bir sistem oturtmak zaman ister. Fenerbahçe şayet Rıdvan'a tahammül eder, Rıdvan da bu kalıbı oturtursa, ilerde iyi iş yapar.

Emre şaşırdı!

Galatasaray'ın oyun kalıbı artık belli. Herkes görevini ezberlemiş. Kişisel hatalar dışında tıkır tıkır işliyor. Orta sahada Emre ne yapacağını şaşırdı. Topa sert girse yanlış anlaşılıyor.. Hakemler tarafından anında cezalandırılıyor. Fatih Terim bu çocuğun cesur olması uğraşıyor ama boşuna... Çünkü hakemler müsaade etmiyor. Hakan Şükür hala toparlanmış değil. Oysa ki kampta en iyi çalışanlardan biriydi. Suskunluğu ve durgunluğu devam ediyor. Popescu, Galatasaray defansının en iyi adamlarından biriydi. Beşiktaş maçındaki yürekleri ağızlara getiren hataları tekrarlamadı.

Bunlar gelip geçici maçlar.. Burada önemli olan, takımların ileride neler yapacağıdır. Onun içindir ki, şu şöyle oynadı, bu böyle oynadı demek yanlış olur. Yapılacak en doğru şey, beklemek...CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler