« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlhan Ekşioğlu'nu oyuna getirmişler!

Fenerbahçe Kulübü, asbaşkan İlhan Ekşioğlu ile Serdar Bilican adlı Twitter kullanıcı arasında dün gece yaşandığı belirtilen 'tehdit' iddiaları ile ilgili açıklama yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

 Sarı lacivertli kulübün sitesinden yapılan açıklamada, İlhan Ekşioğlu adına sahte bir hesap açıldığı ve bu hesaptan tehdit mesajları atıldığı duyuruldu. Fenerbahçe'nin açıklaması şöyle:

"KULLANICI ADI ÜZERİNDE HARF OYUNU YAPILDI"
"Dün kendisini gazeteci diye tanıtan bir şahıs, Asbaşkanımız Sn. İlhan Ekşioğlu’nun twitter hesabından özel mesaj yoluyla tehdit edildiğini iddia etmiş, ne yazık ki bu komik iddia kendisine yazılı ve görsel basında yer bulmuştur.

Öncelikle belirtmek isteriz ki; Asbaşkanımız Sn. İlhan Ekşioğlu’nun twitter hesabı @eksiogluilhan’dır. Söz konusu şahıs, kullanıcı adı üzerinde harf oyunu yaparak sahte bir hesap açmış ve kendisine tehdit içeren bir mesaj yollayarak, bu tehdit mesajını Asbaşkanımız Sn. İlhan Ekşioğlu tarafından gönderilmiş gibi kamuoyuna servis etmiştir. Bazı televizyon kanalları ve köşe yazarları da böylesine basit bir konuyu ciddiye almışlar ve bu sahteciliğe alenen prim vermişlerdir.

"SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULACAK"
Konuyla ilgili olarak adli süreç başlatılmış olup, söz konusu şahısla ilgili Asbaşkanımız tarafından suç duyurusunda bulunulacaktır. Bununla birlikte, spor basınından ricamız, haber yaparken çok daha dikkatli ve ciddi olmaları, konuyu yeterince araştırmaları ve bu tip sahteciliklere kredi tanımamasıdır.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler