Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlhan Cavcav: Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu delikanlı gibi konuşsunlar!

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçe Kulübü'nün açıklamasına "sert" cevap verdi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Cavcav: "Yıldırım ve Uslu'ya söylediklerim için koskoca Fenerbahçe cevap vermiş. Ne zaman zorda kalsalar devlet kapısına dilenmeye gidenler, kendilerinden önce de büyük olan takımların başına geçerek kendilerini büyük başkan, büyük yönetici sanıyorlar. Fenerbahçe'nin başına, tutsanız küçük bir çocuğu koysanız o kulübü daha iyi, daha hesaplı yönetir"

İlhan Cavcav, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu'ya söyledikleri için kendisine Fenerbahçe Kulübü'nün cevap verdiğini belirterek, "Bana bu iki arkadaşımız değil de koskoca Fenerbahçe kulübü cevap vermiş" dedi.

Yıldırım ve Uslu'ya yapacakları açıklamalarda "Fenerbahçe isminin arkasına saklanmasınlar" tavsiyesinde bulunan Cavcav, "Benim bu iki genç arkadaşıma bir tavsiyem var, genç diyorum anlaşılan kendilerini çok genç zannediyorlar, bir daha yapacakları açıklamalarda Fenerbahçe isminin arkasına saklanmasınlar. Ne demek istiyorlarsa delikanlı gibi adımı vererek konuşsunlar. Onu, bunu ima etmesinler" diye konuştu.

Yıldırım ve Uslu'nun kendisinin yaşıyla ilgili "Fenerbahçe Kulübü çalışanlarına yazdırdığı" açıklamayı "ipe sapa gelmez" olarak değerlendiren Cavcav, "Diyorum ki bu arkadaşların dedesi, babası, büyüğü 80 yaşına gelmemiş, 80 yaşında bir adam nasıl düşünür, nasıl yaşar bunu bilmiyorlar" ifadelerini kullandı.

İlhan Cavcav: Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu delikanlı gibi konuşsunlar FENERBAHÇE'DEN İLHAN CAVCAV'A SERT TEPKİ

"GİDİP VEFA'YI, BEYKOZ'U YÖNETSİNLER DE GÖRELİM!"

"Hesap ortada" diyen Cavcav, şunları söyledi:

"Fenerbahçe'nin maliyeti, Fenerbahçe'nin borcu, Fenerbahçe'nin yaptıkları her şey ortada. Aynı şekilde Gençlerbirliği'nin yaptıkları, hesabı ve borcu da ortada. Hangisinin daha iyi yönetildiğini bu hesap belirler. Ne zaman zorda kalsalar devlet kapısına dilenmeye gidenler, kendilerinden önce de büyük olan takımların başına geçerek kendilerini büyük başkan, büyük yönetici sanıyorlar. Gitsinler İstanbul'dan Vefa'yı, Beykoz'u alsınlar bakalım. Aldıkları o takımı borç almadan, birinci lige çıkarsınlar ve ligde 10 sene tutsunlar. Ondan sonra tekrar bu hesabı konuşalım."


Bunları da Beğenebilirsiniz