« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlhan’a görünmez kaza

Münih’te yaya olarak karşıdan karşıya geçmek isterken, bir bayan şoförün kullandığı aracın çarpması sonucu sakatlanan golcü futbolcu, 6 hafta sahalardan uzak kalacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
A.GÜCÜ ile sözleşmesi süren İlhan Mansız, Almanya’da görünmez bir kaza geçirip sakatlandı. Münih’te yaşayan tecrübeli oyuncu, yaya olarak karşıdan karşıya geçmek isterken, bir bayan şoförün kullandığı aracın kendisine çarpması sonucu, sağ dizinden sakatlık geçirdi. Talihsiz olayın geçtiğimiz hafta içinde meydana geldiği öğrenildi. İlhan’ın A.Gücü’ne gelmesinde önemli rol oynayan yönetici Serhat Arıkan, "Dün dizinden ameliyat geçirmiş. Doktorları 6 haftalık bir tedavi süresine ihtiyacı olduğunu söylemişler" dedi.

Ameliyat oldu

Arıkan,
kazanın meydana gelmesinden sonra İlhan’ın iki gün koltuk değnekleri ile gezdiğini söylediğini ifade ederek, "Ayağını yere basmakta zorlanmış. Ağrıları artınca da B.Münih’in doktoru Wolfarth’a gitmiş. Çekilen MR’ında sağ dizindeki meniskusunda ve yan bağlarında zedelenme tespit edilmiş. Wolfarth, dizinde kanama olduğunu belirterek ameliyat olmasını söylemiş. Dün Avusturya yakınlarındaki Ausburg’ta operasyon geçirdi. Yaklaşık 6 haftalık bir tedavi süreci geçirecek" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler