« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlginç transfer taktiği

Hakan Bilal Kutlualp, İngiltere’de Fransız yıldızın transferini bitirmeye çalışırken, bir diğer yönetici alternatif olarak İspanya’da Pandiani ile görüşüyordu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Su üstüne çıktı

Fenerbahçe yönetimi transfer döneminde ilginç bir strateji ile görüşmelerini sürdürdü. Nicolas Anelka’nın resmi imzasından sonra bazı gerçekler su yüzüne çıktı. Başkan Aziz Yıldırım’ın çatısı altında çeşitli alternatifler üzerinde duran yöneticiler, teknik direktör Christoph Daum’un belirlediği bir kaç oyuncu için birbirinden habersiz çalışmalarını sürdürdü.

Başkan biliyordu

Bir tarafta M.City’nin Fransız yıldızının işini bitirmeye çalışan Hakan Bilal Kutlualp, diğer tarafta ise diğer yöneticiler yoğun bir transfer trafiği içine girdi. Başkan Aziz Yıldırım, ayrı ayrı cephelerdeki bu görüşmeleri bilerek kimseyle paylaşmıyor, yöneticiler de birbirinden habersiz pazarlıklarını seri bir şekilde sürdürüyordu.

Alternatif Pandini

Büyük bir gizlilik içinde devam eden görüşmelerde öncelikli isim olan Anelka’nın işini bitirmeye çalışan Hakan Bilal Kutlualp’ın resmi imza atılıncaya kadar Deportivo’lu Pandiani’den haberi olmadığı ortaya çıktı. Şimdi camiada Kutlualp’ın bu strateji yöntemiyle rahat haraket ettiği ve cesur davranarak, Fransız yıldızı ikna ettiği konuşuluyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler