"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

İlginç gelişmelere açık günler

İlginç bir hafta içerisindeyiz.

Kimin aniden ne söyleyeceği, hangi konulardan vazgeçeceği ya da ne zaman ne tekliflerle geleceği belli olmayabilir. Her konuya, ama her konuya hazırlıklı olmakta fayda var. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

KOÇ
Özel yaşamınıza ilişkin çelişkili durumları kontrol altında tutmalısınız. Diğerlerinin neler yaptığını incelemek yerine, kendi işlerinize zaman harcamanın faydasını görebilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

BOĞA
Bazı konularda uzmanlaşmanızı sağlayacak işlere katılımda bulunabilirsiniz. Kazançlarınızı artırmanıza yardım edecek şeyler öğrenmeye çalışmalısınız. Ufak tefek tartışmalar size maddi manevi bedeller ödetebilir. Verdiğiniz sözlerin arkasında durmalısınız.

İKİZLER
Ev de konforunuzu artıracak ve evden daha fazla zevk almanızı sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ve geçmişinizden gelen kişilerle yaşayacağınız alışılmadık deneyimler sizi birbirinize yakınlaştırabilir.

YENGEÇ
Kafanızdan geçen şeyler üzerinde dikkatle düşünülmesi gereken fırsatlar olabilir. İltifatlar, getirisi olmayacak alışverişler ya da anlaşmalar için onay vermenize neden olabilir. Düşünce ve endişelerinizi dürüst ve samimi kişilerle mutlaka paylaşmalısınız.

ASLAN
Çok fazla sorumluluk üstlenmeniz durumunda sinirleriniz bozulabilir. Sizden talepleri olan kişileri onaylamadan önce, karşılığında ne elde edeceğinizi sorgulamanızda ve çok fazla iş yüklenmemeye çalışmanızda fayda var. Romantik açıdan olumlu gün.

BAŞAK
Başkalarının istek veya hayallerini gerçekleştirmek için zaman harcamanın gereksiz bir şey olduğunun farkına vararak bazı anlaşmalardan vazgeçebilirsiniz. Bazı kişisel değişiklikler yapmanız gerekiyor.

TERAZİ
Evde ve işte size başarı getirecek şeylere odaklanmalısınız. İş ve özel ilişkilerinizde kendinize güvenebilmeniz için işlerinizi tamamlamış olduğunuzdan emin olmanız gerekiyor.

AKREP
İşleri kolayca ve tam olarak halletmek istiyorsanız zekayı ön planda tutmalısınız. Sizi manipüle eden kişiler olabilir, bu durumda zaman kaybı yaşamamak için tekliflerini ya da önerilerini geri çevirmeniz gerekebilir.

YAY
Maddi konuları öncelik listenizin ön sıralarına yerleştirmelisiniz. İyi yaptığınız işlere odaklanın. Yaşadığınız yerde dekoratif değişiklikler yapabilir, taşınabilir veya ev alışverişlerine zaman ayırabilirsiniz. Bu esnada yapacağınız bütçe gerçekten istediğiniz bir şey için yer açabilir. Aşk hayatınız olumlu.

OĞLAK
Büyük düşünen kişilere dikkatle yaklaşmalı, altından kalkamayacağınız sözler vermemelisiniz. Paranızı koruma altına almalı, para harcamanıza neden olan kişilerden uzak durmalısınız. Yapılacak ciddi konuşmalar ev giderleri konusunda planlamaya yardım edebilir.

KOVA
Sevdiğiniz bir kişiyle ilgili planlarınızı, eğilimlerinizi ya da endişelerinizi tartışabilirsiniz. Hayatınızı değiştirebilecek bir plan ya da projeyle ilgili kalıcı adımlar atmanızı sağlayacak ihtiyacınız olan cevaplara ulaşabilirsiniz.

BALIK
Eviniz, işiniz, okulunuz veya arkadaşlarınızla ilgili devam eden gelişmeler veya değişiklikler planlarınızı bozmamalı. İlerlemek istiyorsanız size en uygun gelen yönde devam etmelisiniz. Maddi konular ve anlaşmalar olumlu görünüyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI