« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlginç dedikodu:

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Süren devam edecek

Faruk Süren, önceki gün saat 17.00'ye kadar dostlarıyla birlikteydi. Herkes Süren'in kararını bekliyordu. Aday olacak mıydı? Öyle ya, Mehmet Cansun ile Süren karşı karşıyaydı. Medya kapıştıklarını iddia ediyordu. Saat 15.00'e doğru Süren kararını soran dostlarına, ‘‘Mehmet varken aday olup onun yolunu kesmem’’ yanıtını verdi.

Başkan, G.Saray Kulübü'ne gelip, renk seçimine katılmayacaktı. Ancak Süren'in katılmadığı renk seçiminde ilginç olaylar yaşandı.

O dakikaya kadar sadece Cansun adaylığını açıklamış hatta renk seçimini bile yaptırmıştı. Cansun'un rengi sarıydı. Salonda gençler vardı. O gençlerden biri başkanlık için ismi geçen Prof.Dr.İzzettin Doğan'ın oğlu Sedat Doğan'dı.

Ve ilk sürprizi o yapıyordu;

‘‘Babam girmiyor. Cansun'u yalnız mı bırakacağız? Ben de başkan adayıyım.’’ Ve

yeşili çekti. Sedat Doğan'ın yanında Abdullah Tirali vardı. Tirali ile Doğan çok iyi iki arkadaştı. Tirali, Sedat Doğan'a döndü ve, ‘‘Sen adaysan, ben de adayım.’’ dedi.

Etrafındakiler, Tirali'ye kulübün borçlarını hatırlatınca, ilginç yanıt aldılar; ‘Borç yiğidin kamçısıdır.’ Köşede bekleyen başkan adayı, Ateş Ünal Erzen ise şaşkınlığını gizleyemiyordu.

VE SON SENARYO

Ve renk seçiminde dedikodu fısıldanıyordu. 14 Temmuz'daki kongrede üyeler ve divan heyeti, Faruk Süren'i başkan olması için ikna etmeye hazırlanıyorlarmış. Onların hazırladığı senaryoya göre, Faruk Süren, baskılara dayanamazmış. Hatta Mehmet Cansun da adaylıktan çekilip, Süren'in listesine girecekmiş.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler