ANKARA HABERLERİ

‘İlçeye 112 istasyonları kuracağız’

Hürriyet Haber
29.04.2017 - 15:22Son Güncelleme :

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, belediyenin 2016 yılında hayata geçirdiği projeleri ‘Altındağ Belediyesi Faaliyet Sunumu’ isimli bir etkinlikte kamuoyu ile paylaştı.

Hürriyet Haber

Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş ile vatandaşlar da katıldı. Bu sene içinde Altındağ’a 112 Acil servis istasyonları kuracaklarının bilgisini veren Tiryaki özetle şunları söyledi:

OKUL VE AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

“Başkent’in kalbinde büyük bir dönüşüm gerçekleştirdik. Türkiye’de dikkat çeken bir sistem ve model uyguladık. Tarihi ve kültürel değerlerimize sahip çıktık. Altındağ’ı yaşanabilir bir yer haline getirdik. Hedefimiz, Altındağ’ı sadece Türkiye’nin değil dünyanın da dikkatini çeken bir cazibe merkezi haline getirmek ve turizmde dünya markası yapmak. Altındağ’a bu yıl 6 yeni park yapacağız. Yarınlarda bu büyük parkların Altındağ’a nefes aldıracak mekanlar olacağına inanıyorum. 2017’de yeni okullar yapacağız. 2 kütüphane yapacağız. 4 mahalleye daha aile sağlığı merkezi kazandıracağız ve 3 adet cami yapacağız. Ali Ersoy Mahallesi’ne buz pateni tesisi, 3 mahallemize de spor tesisleri yapacağız.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden ‘İlçeye 112 istasyonları kuracağız’ hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 15 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ‘İlçeye 112 istasyonları kuracağız’ haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı