BURSA HABERLERİ

İlber Ortaylı’yı yerlere oturarak izlediler

DHA
26.03.2017 - 16:56Son Güncelleme :
DHA

Hüseyin TÜCCAR/BURSA, (DHA)- TÜYAP Bursa Fuarı’nda, kitaplarını imzalayan ve konferans veren Prof. Dr. İlber Ortaylı, gençlerden büyük ilgi gördü. Salonda yer kalmayınca gençler yerlerde oturarak, Prof. Dr. Ortaylı’yı dinledi.
Tüyap Fuarcılık ve Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen Bursa Kitap Fuarı, son gününde kitapseverlerin akınına uğradı. Fuarda en çok ilgiyi görenlerden biri de Hürriyet Gazetesi yazarı Prof. Dr. İlber Ortaylı oldu. 'Türklerin Altın Çağı' adlı kitabını imzalamadan önce konferans veren Prof. Dr. Ortaylı’yı dinlemek isteyen gençler, salonda yer kalmayınca yerlere oturarak, konferansı ilgiyle takip etti.
Prof. Dr. İlber Ortaylı, daha sonra 'Türklerin Altın Çağı' isimli son kitabını imzaladı.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden İlber Ortaylı’yı yerlere oturarak izlediler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2017 tarihinde saat 16 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İlber Ortaylı’yı yerlere oturarak izlediler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı