« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İlaç gibi boşluk

Kayserispor, 2010 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'ne hazırlanan A Milli Futbol Takımı'mızın Bosna Hersek ve Estonya ile oynayacağı maçlar nedeniyle verilecek arayı iyi değerlendirip ,sakat oyuncularını iyileştirecek.

DHA
SON GÜNCELLEME

Sezon başından bu yana sakatlıkları nedeniyle forma şansı bulamayan Koray, Aydın ve Puroviç 19 Ekim'de Sarı-kırmızılı ekibin kendi evinde yapacağı Ankaraspor maçı kadrosuna alınacak. Bu arada Cangele ve Ragıp'da 12 günlük boşlukta kendilerini rehabilİte etme olanağı bulacak.

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, sezon başından bu yana sakatlıklar konusunda çok sorun yaşadıklarını, takımın en önemli as oyuncularının sakatlığının oyun düzenlerini bile etkilediğini söyledi.

Kafkas, "Fenerbahçe ile oynayacağımız maçın ardından oyuncularımıza iki günlük izin vereceğiz. Daha sonra Karpuzatan Tesisleri'nde 19 Ekim'de Süper Lig'de oynayacağımız Ankaraspor maçına kadar sakat oyuncularımızı iyileştirmeye çalışacağız. 11 Ekim'deki Bosna Hersek, 13 Ekim'deki Estonya maçları nedeniyle lige verilen ara bize ilaç gibi gelecek" şeklinde konuştu.

KAYSERİSPOR MİLLİ TAKIMA DÖRT OYUNCU GÖNDERİYOR

Öte yandan, Kayserispor A Milli Takıma Mehmet Topuz'u, Ümit Milli Takıma ise Eren Güngör, Abdullah Durak ve Umut Koçin'i gönderecek. Sarı-kırmızılı ekibin A ve Ümit takımına çağrılan oyuncuları Fenerbahçe maçı sonrası Kayseri'ye dönmeyip, İstanbul'da milli takımların kamplarına katılacak

 


Bunları da Beğenebilirsiniz