MUŞ HABERLERİ

İl Milli Eğitim Müdürü Arslan Bulanık’ta

IHA
27.10.2015 - 17:28Son Güncelleme :

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

IHA

Muş İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan, Bulanık ilçesini ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan, beraberindeki İl Milli Eğitim Şube Müdürü Suat Çetin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Edip Deniz ile yeni yapılan öğretmenevi, LGS ve YGS kurslarını ziyaret ederek okullarda incelemelerde bulundu. Gazetecilere açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan, “Daha önceki öğretmenevini ziyaret etmiştim. Gerçekten öğretmenlerimize ve eğitimcilerimize yakışır bir mekân değildi. Bu mekânda çok özel çalışmalar yapmış ve eğitimcilerimize yakışır bir mekân oluşturulmuş. Bir öğretmenevinde ne olması gerekiyorsa en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Açıkça söylemek gerekirse şu an ilçelerdeki en güzel öğretmenevi Bulanık’taki olmuş diyebilirim” dedi.
Öğretmenevinin 2 katlı ve 50 yataklı olacağını hatırlatan Arslan, “Yapılacak çalışmalarla 50 yataklı otel bölümü, 23 tek odalı, 2 süit oda, 1 VIP odası, lokal, yemekhane, çamaşırhane, ütü odası, mescit, 24 saat sıcak su olacak şekilde öğretmenlerimizin hizmetine açılmıştır” diye konuştu.
Daha sonra Murat Anadolu Lisesi ve DSİ Ortaokulu’nda incelemelerde bulunan Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan, öğretmenlerle bilgi alışverişinde bulundu. Arslan, “Öğrencileri kendi çocuklarımız olarak göreceğiz, bu anlayışla hizmet edeceğiz. Değerli arkadaşlar, bulunduğumuz görev ve makamlar hizmet yeridir. Öğretmenlik kutsal bir meslektir ve sevgi mesleğidir. Sevginizi hissetmeyen bir çocuğa hiçbir şey veremezsiniz. Bu nedenle çocuklara sevgimizi hissettireceğiz, daima güler yüzlü olacağız. Milli Eğitim Müdürü olarak her zaman kapım size açıktır” şeklinde konuştu.
İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan daha sonra ilçeden ayrıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muş haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muş ilinden İl Milli Eğitim Müdürü Arslan Bulanık’ta hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 17 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl Milli Eğitim Müdürü Arslan Bulanık’ta haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı