MERSİN HABERLERİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Kızılay’a Kan Bağışı

IHA
06.10.2015 - 10:21Son Güncelleme :

MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİLERİ VE ÇALIŞANLARI, KAN BAĞIŞI KAMPANYASI KAPSAMINDA KIZILAY KAN MERKEZİ’NE KAN BAĞIŞINDA BULUNDU. İLK KAN BAĞIŞINI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ADEM KOCA YAPTI.

IHA

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve çalışanları, Kan Bağışı Kampanyası kapsamında Kızılay Kan Merkezi’ne kan bağışında bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Türk Kızılayı Mersin Şubesi ile işbirliği yaparak Kan Bağışı Kampanyası başlattı. Kan bağışı ile ilgili duyarlılığı artırmak amacıyla Kızılay Kan Merkezi ile birlikte yürütülen kampanya çerçevesinde, İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve personeli kan bağışında bulundu.
Kızılay görevlileri, ilk kan bağışını Müdür Adem Koca’dan alırken, kampanyayla ilgili açıklama yapan Koca, kan bağışı konusunda toplumun bilinçlenmesi için bu tür çalışmaların yürütülmesi gerektiğini söyleyerek, kan bağışında bulunan tüm yönetici, öğretmen ve personele teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Kızılay’a Kan Bağışı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Ekim 2015 tarihinde saat 10 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Kızılay’a Kan Bağışı haberi güncellenecektir.

MERSİN(İÇEL) NAMAZ VAKİTLERİ

04 Haziran 2018, Pazartesi
 • İmsak
  03:34
 • Guneş
  05:16
 • Öğle
  12:46
 • İkindi
  16:35
 • Akşam
  20:03
 • Yatsı
  21:38
Sayfa Başı