KARABÜK HABERLERİ

İl Koordinasyon Kurulu Üçüncü Toplantısı Yapıldı

IHA
24.07.2015 - 15:41Son Güncelleme :

KARABÜK İL KOORDİNASYON KURULU ÜÇÜN TOPLANTISI İL GENEL MECLİSİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILDI.

IHA

Karabük İl Koordinasyon Kurulu 2015 yılı üçüncü toplantısı Vali Orhan Alimoğlu başkanlığında gerçekleştirildi. Kamu Kuruluşlarının yatırımlarının izlenmesi, çalışmalarının koordine edilmesi ve il düzeyindeki yatırımların daha etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu 2015 yılı üçüncü toplantısı İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Kaymakamlar, Belediye Başkanları, yatırımcı daire müdürleri ve yatırımcı bölge müdürlerinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Orhan Alimoğlu “Her toplantıda vurguladığımız gibi koordinasyon kurullarının vazifesi, gayesi, irtibat sağlamaktır. Aksayan bir yer varsa bu aksaklığı gidermek ve hizmetlerin daha süratli, düzenli yürütülmesini sağlamaktır.”dedi
Vali Orhan Alimoğlu’nun açılış konuşmasının ardından sırasıyla yatırımcı kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile bölge müdürleri söz alarak 2015 yılında ilimizde yürütülen yatırım ve iş programları hakkında koordinasyon kurulu üyelerini bilgilendirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden İl Koordinasyon Kurulu Üçüncü Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Temmuz 2015 tarihinde saat 15 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl Koordinasyon Kurulu Üçüncü Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

KARABÜK İLÇELERİ
  KARABÜK NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Ekim 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:17
  • Guneş
   06:58
  • Öğle
   12:46
  • İkindi
   15:46
  • Akşam
   18:12
  • Yatsı
   19:41
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı