ADANA HABERLERİ

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı

IHA
16.10.2015 - 10:02Son Güncelleme : 16.10.2015 - 10:03

“İL KOORDİNASYON KURULU’NUN 2015 YILI 4. TOPLANTISI” VALİ MUSTAFA BÜYÜK’ÜN BAŞKANLIĞINDA KAMU KURUM VE KURULUŞ TEMSİLCİLERİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

IHA

Adana Valisi Mustafa Büyük, yatırımlar konusunda en kritik döneme girildiğini kaydederek, “Bu yatırımların yıl sonuna kadar tamamlanması ve yatırım hedeflerinin uygun bir şekilde tamamlanması çok önemli” dedi.
“İl Koordinasyon Kurulu’nun 2015 yılı 4. Toplantısı” Vali Büyük’ün başkanlığında kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. Kurumların yatırımları ve projelerinin değerlendirildiği toplantının açılışında konuşan Vali Büyük, “Özellikle bulunduğumuz ay itibariyle en kritik döneme geldiğimizi söylemekte fayda var. Bu yatırımların yıl sonuna kadar tamamlanması ve yatırım hedeflerinin uygun bir şekilde tamamlanması çok önemli. Daha önceki toplantılarda da belirttiğimiz gibi; gelecek yılın yatırım programlarının oluştuğu bir dönem yaşıyoruz. Bu yılki yatırım programların gelecek yıllarla uyumlu hala getirilip, gelecek yılın yatırımlarının planlanmasını da hem yerel de hem bölge düzeyinde hem de Ankara’da merkezi hükümetin programlarına dahil edilecek şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak durumundayız. Yatırımcı kuruluşlarımızın bu dönemdeki çalışmaların önemli olduğunu tekrar belirtmekte fayda var” diye konuştu.
Toplantı, 16 kurum temsilcisinin sunumunun ardından sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Ekim 2015 tarihinde saat 10 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı haberi güncellenecektir.

  ADANA NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Eylül 2017, Cumartesi
  • İmsak
   04:45
  • Guneş
   06:20
  • Öğle
   12:42
  • İkindi
   16:08
  • Akşam
   18:43
  • Yatsı
   20:06
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı