MALATYA HABERLERİ

İl İl Yöresel Tatlar Fuarı

IHA
26.10.2015 - 16:57Son Güncelleme :

AKIN"MALATYA ADINA OLDUKÇA OLUMLU GEÇTİ

IHA

Bu yıl birincisi düzenlenen İl İl Yöresel Tatlar Fuarın değerlendiren Malatya Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın, fuarın Malatya’ya ciddi katkı sağlayacağına inandığını ifade etti.
Genel Müdür Akın yaptığı. değerlendirme toplantısında fuarın çok olumlu geçtiğini ifade etti. Fuarın Malatya’ya katkı sağlayacağına inandığını belirten Akın, “ Malatya’mızı fuarlar kenti hedefi gerçekleştirmek için daha önce yapmış olduğumuz fuar etkinliklerine ve ayrıca bu yılda yapmış olduğumuz fuarlarla bu hedefi gerçekleştirmek için gayret sarf ediyoruz. 2015 yılı içerisinde fuar sayımızı sekize çıkarmış durumdayız. Özelikle bu son fuarımızla birlikte Malatya’nın fuarlar kenti olma hedefini inşallah yakalamış durumdayız.Bu yıl düzenlediğimiz İl İl Yöresel Tatlar Fuarıyla gerçekten Malatyalı hemşerilerimizin ülkemizin değişik yerlerindeki tatlarla buluşturduk" dedi. Akın, fuara katılan firmalara da teşekkür etti. Akın, "Özellikle de katılan firmalardan bize yapılan dönüşlerden ciddi anlamda satış yaptıklarını bilgisini aldık. İnşallah il il yöresel tatlar fuarımızı 2016 yılında hem alan açısından özellikle katılan firmalar açısından daha gelişen daha büyüyen ve özellikle de bu yıl yapmış olduğumuz çalışmalar da bir takım eksikliklerimizi görerek, hem bölgesel çapta hem ulusal çapta Uluslararası fuarlara ulaştıracağız” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden İl İl Yöresel Tatlar Fuarı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl İl Yöresel Tatlar Fuarı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı