Gündem Haberleri

İl il seçim sonucu

İl il seçim sonucu

Ankara’da Gökçek 4. kez kazandı. İstanbul’u Topbaş 2. kez aldı. İzmir CHP’nin, Aytaç Durak’lı Adana ise MHP’nin oldu.

ADANA BÜYÜKŞEHİR

Aytaç Durak (MHP)

Aladağ (MHP) Ceyhan (MHP) Çukurova (CHP) Feke (MHP) İmamoğlu (DP) Karaisalı (MHP) Karataş (DP) Kozan (AKP) Pozantı (MHP) Saimbeyli (AKP) Sarıçam (AKP) Seyhan (AKP) Tufanbeyli (AKP) Yumurtalık (AKP) Yüreğir (AKP)

ADIYAMAN

Muhammet Necip Büyükaslan (AKP)

Besni (CHP) Çelikhan (SP) Gerger (AKP) Gölbaşı (AKP) Kahta (AKP) Samsat (DP) Sincik (AKP) Tut (AKP)

AFYON

Burhanettin Çoban (AKP)

Başmakçı (CHP) Bayat (AKP) Bolvadin (MHP) Çay (AKP) Çobanlar (AKP) Dazkırı (MHP) Dinar (MHP) Emirdağ (AKP) Evciler (AKP) Hocalar (MHP) İhsaniye (AKP) İscehisar (AKP) Kızılören (AKP) Sandıklı (MHP) Sinanpaşa (AKP) Sultandağı (CHP) Şuhut (AKP)

AĞRI

Hasan Arslan (AKP)

Diyadin (DTP) Doğubayazıt (DTP) Eleşkirt (AKP) Hamur (AKP) Patnos (DTP) Taşlıçay (DP) Tutak (SP)

AMASYA

Cafer Özdemir (AKP)

Göynücek (DP) Gümüşhacıköy (AKP) Hamamözü (BĞSZ) Merzifon (AKP) Suluova (AKP) Taşova (AKP)

ANKARA BÜYÜKŞEHİR

İbrahim Melih Gökçek (AKP)

Akyurt Gültekin Ayantaş (AKP) Altındağ Veysel Tiryaki (AKP) Ayaş Ali Başkaraağaç (CHP) Bala H.İbrahim Gürbüz (MHP) Beypazarı Mehmet Cengiz Özalp (MHP) Çamlıdere Hazım Caner Can (AKP) Çankaya Haki Bülent Tanık (CHP) Çubuk Lokman Özden (AKP) Elmadağ Gazi Şahin (AKP) Etimesgut Enver Demirel (MHP) Evren Nedim Keskin (MHP) Gölbaşı Yakup Odabaşı (MHP) Güdül Hüseyin Erdoğan (AKP) Haymana Hacı Aysu (AKP) Kalecik Nevzat Şahin (CHP) Kazan Lokman Ertürk (AKP) Keçiören Mustafa Ak (AKP) Kızılcahamam Coşkun Ünal (MHP) Mamak Mesut Akgül (AKP) Nallıhan Ahmet Adnan Okur (MHP) Polatlı Yakup Çelik (AKP) Pursaklar Selçuk Çetin (AKP) Sincan Mustafa Tuna (AKP) Şereflikoçhisar Hakverdi Altuğ (AKP) Yenimahalle Fethi Yaşar (CHP)

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR

Mustafa Akaydın (CHP)

Akseki (CHP) Aksu (MHP) Alanya (ANAP) Demre (DP) Döşemealtı (CHP) Elmalı (MHP) Finike (AKP) Gazipaşa (CHP) Gündoğmuş (AKP) İbradı (MHP) Kaş (CHP) Kemer (MHP) Kepez (AKP) Konyaaltı (CHP) Korkuteli (MHP) Kumluca (AKP) Manavgat (CHP) Muratpaşa (CHP) Serik (MHP)

ARTVİN

Emin Özgün (CHP)

Ardanuç (CHP) Arhavi (AKP) Borçka (MHP) Hopa (CHP) Murgul (CHP) Şavşat (CHP) Yusufeli (AKP)

AYDIN

Özlem Çerçioğlu (CHP)

Bozdoğan (CHP) Buharkent (MHP) Çine (CHP) Didim (CHP) Germencik (CHP) İncirliova (CHP) Karacasu (CHP) Karpuzlu (DP) Koçarlı (AKP) Köşk (AKP) Kuşadası (CHP) Kuyucak (CHP) Nazilli (MHP) Söke (CHP) Sultanhisar (AKP) Yenipazar (CHP)

BALIKESİR

İsmail Ok (MHP)

Ayvalık (CHP) Balya (CHP) Bandırma (CHP) Bigadiç (AKP) Burhaniye (CHP) Dursunbey (AKP) Edremit (MHP) Erdek (AKP) Gömeç (AKP) Gönen (AKP) Havran (AKP) İvrindi (AKP) Kepsut (AKP) Manyas (AKP) Marmara (AKP) Savaştepe (CHP) Sındırgı (CHP) Susurluk (CHP)

BİLECİK

Selim Yağcı (AKP)

Bozüyük (MHP) Gölpazarı (CHP) İnhisar (AKP) Osmaneli (AKP) Pazaryeri (AKP) Söğüt (AKP) Yenipazar (AKP)

BİNGÖL

Serdar Atalay (AKP)

Genç (AKP) Karlıova (DTP) Kiğı (CHP) Solhan (AKP)

BİTLİS

Fehmi Alaydın (AKP)

Adilcevaz (AKP) Ahlat (MHP) Güroymak (DTP) Hizan (SP) Mutki (AKP) Tatvan (DTP)

BOLU

Alaaddin Yılmaz (AKP)

Dörtdivan (AKP) Gerede (AKP) Göynük (AKP) Kıbrıscık (AKP) Mengen (AKP) Mudurnu (CHP) Seben (AKP) Yeniçağa (SP)

BURDUR

Sebahattin Akkaya (AKP)

Ağlasun (MHP) Altınyayla (AKP) Bucak (AKP) Çavdır (AKP) Çeltikçi (MHP) Gölhisar (SP) Karamanlı (CHP) Kemer (AKP) Tefenni (AKP) Yeşilova (CHP)

BURSA BÜYÜKŞEHİR

Recep Altepe (AKP)

Büyükorhan (AKP) Gemlik (CHP) Gürsu (AKP) Harmancık (AKP) İnegöl (AKP) İznik (MHP) Karacabey (AKP) Keles (AKP) Kestel (CHP) Mudanya (AKP) M.Kemalpaşa (AKP) Nilüfer (CHP) Orhaneli (AKP) Orhangazi (ANAP) Osmangazi (AKP) Yenişehir (AKP) Yıldırım (AKP)

ÇANAKKALE

Ülgür Gökhan (CHP)

Ayvacık (AKP) Bayramiç (CHP) Biga (AKP) Bozcaada (ANAP) Çan (AKP) Eceabat (AKP) Ezine (CHP) Gelibolu (CHP) Gökçeada (AKP) Lapseki (MHP) Yenice (AKP)

ÇANKIRI

İrfan Dinç (AKP)

Atkaracalar (MHP) Çerkeş (MHP) Eldivan (AKP) Ilgaz (AKP) Kızılırmak (AKP) Korgun (AKP) Kurşunlu (MHP) Orta (SP) Şabanözü (AKP) Yapraklı (MHP)

ÇORUM

Muzaffer Külcü (AKP)

Alaca (AKP) Bayat (AKP) Boğazkale (AKP) Dodurga (DP) İskilip (AKP) Kargı (AKP) Laçin (AKP) Mecitözü (CHP) Oğuzlar (AKP) Ortaköy (DP) Osmancık (AKP) Sungurlu (AKP) Uğurludağ (AKP)

DENİZLİ

Nihat Zeybekci (AKP)

Acıpayam (CHP) Akköy (DSP) Babadağ (MHP) Baklan (MHP) Bekilli (CHP) Beyağaç (AKP) Bozkurt (AKP) Buldan (AKP) Çal (AKP) Çameli (AKP) Çardak (AKP) Çivril (CHP) Güney (CHP) Honaz (AKP) Kale (MHP) Sarayköy (CHP) Serinhisar (CHP) Tavas (AKP)

DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR

Osman Baydemir (DTP)

Bağlar (DTP) Bismil (DTP) Çermik (DSP) Çınar (DTP) Çüngüş (CHP) Dicle (DTP) Eğil (DTP) Ergani (DTP) Hani (DTP) Hazro (AKP) Kayapınar (DTP) Kocaköy (DTP) Kulp (DTP) Lice (DTP) Silvan (DTP) Sur (DTP) Yenişehir (DTP)

EDİRNE

Hamdi Sedefçi (CHP)

Enez (DSP) Havsa (CHP) İpsala (CHP) Keşan (CHP) Lalapaşa (AKP) Meriç (CHP) Süloğlu (AKP) Uzunköprü (CHP)

ELAZIĞ

Mehmet Süleyman Selmanoğlu (AKP)

Ağın (AKP) Alacakaya (SP) Arıcak (BĞSZ) Baskil (DP) Karakoçan (AKP) Keban (DP) Kovancılar (AKP) Maden (SP) Palu (SP) Sivrice (SP)

ERZİNCAN

Yüksel Çakır (AKP)

Çayırlı (AKP) İliç (AKP) Kemah (AKP) Kemaliye (AKP) Otlukbeli (SP) Refahiye (AKP) Tercan (MHP) Üzümlü (AKP)

ERZURUM BÜYÜKŞEHİR

Ahmet Küçükler (AKP)

Aşkale (AKP) Aziziye (AKP) Çat (BĞSZ) Hınıs (SP) Horasan (AKP) İspir (AKP) Karaçoban (AKP) Karayazı (AKP) Köprüköy (AKP) Narman (MHP) Oltu (AKP) Olur (AKP) Palandöken (AKP) Pasinler (AKP) Pazaryolu (AKP) Şenkaya (AKP) Tekman (AKP) Tortum (AKP) Uzundere (AKP) Yakutiye (AKP)

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR

Yılmaz Büyükerşen (DSP)

Alpu (AKP) Beylikova (AKP) Çifteler (AKP) Günyüzü (AKP) Han (AKP) İnönü (CHP) Mahmudiye (AKP) Mihalgazi (AKP) Mihalıççık (MHP) Odunpazarı (AKP) Sarıcakaya (MHP) Seyitgazi (AKP) Sivrihisar (DP) Tepebaşı (DSP)

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR

Asım Uğur Güzelbey (AKP)

Araban (AKP) İslahiye (DP) Karkamış (AKP) Nizip (AKP) Nurdağı (AKP) Oğuzeli (AKP) Şahinbey (AKP) Şehitkamil (AKP) Yavuzeli (CHP)

GİRESUN

Kerim Aksu (CHP)

Alucra (AKP) Bulancak (AKP) Çamoluk (SP) Çanakçı (MHP) Dereli (AKP) Doğankent (AKP) Espiye (AKP) Eynesil (AKP) Görele (AKP) Güce (CHP) Keşap (MHP) Piraziz (AKP) Şebinkarahisar (AKP) Tirebolu (CHP) Yağlıdere (AKP)

GÜMÜŞHANE

Mustafa Canlı (MHP)

Kelkit (AKP) Köse (AKP) Kürtün (SP) Şiran (DP) Torul (MHP)

HAKKARİ

Fadıl Bedirhanoğlu (DTP)

Çukurca (DTP) Şemdinli (DTP) Yüksekova (DTP)

HATAY

Lütfü Savaş (AKP)

Altınözü (AKP) Belen (MHP) Dörtyol (MHP) Erzin (AKP) Hassa (MHP) İskenderun (CHP) Kırıkhan (MHP) Kumlu (MHP) Reyhanlı (AKP) Samandağ (ÖDP) Yayladağı (MHP)

ISPARTA

Yusuf Ziya Günaydın (MHP)

Aksu (CHP) Atabey (MHP) Eğirdir (AKP) Gelendost (DP) Gönen (MHP) Keçiborlu (CHP) Senirkent (MHP) Sütçüler (AKP) Şarkikaraağaç (MHP) Uluborlu (AKP) Yalvaç (DP) Yenişarbademli (CHP)

MERSİN BÜYÜKŞEHİR

Macit Özcan (CHP)

Akdeniz (DTP) Anamur (MHP) Aydıncık (AKP) Bozyazı (MHP) Çamlıyayla (MHP) Erdemli (MHP) Gülnar (MHP) Mezitli (CHP) Mut (AKP) Silifke (MHP) Tarsus (MHP) Toroslar (MHP) Yenişehir (CHP)

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR

Kadir Topbaş (AKP)

Adalar Mustafa Farsakoğlu (CHP) Arnavutköy Ahmet Haşimi Baltacı (AKP) Ataşehir Battal İlgezdi (CHP) Avcılar Mustafa Değirmenci (CHP) Bağcılar Lokman Çağırıcı (AKP) Bahçelievler Osman Develioğlu (AKP) Bakırköy Hilmi Ateş Ünalerzen (CHP) Başakşehir Mevlüt Uysal (AKP) Bayrampaşa Hüseyin Bürge (AKP) Beşiktaş İsmail Ünal (CHP) Beykoz Yücel Çelikbilek (AKP) Beylikdüzü Yusuf Uzun (AKP) Beyoğlu Ahmet Misbah Demircan (AKP) Büyükçekmece Hasan Akgün (CHP) Çatalca Cem Kara (CHP) Çekmeköy Ahmet Poyraz (AKP) Esenler Memet Teyfik Göksu (AKP) Esenyurt Necmi Kadıoğlu (AKP) Eyüp İsmail Kavuncu (AKP) Fatih Mustafa Demir (AKP) Gaziosmanpaşa Erhan Erol (AKP) Güngören Şakir Yücel Karaman (AKP) Kadıköy Selami Öztürk (CHP) Kağıthane Fazlı Kılıç (AKP) Kartal Altınok Öz (CHP) Küçükçekmece Aziz Yeniay (AKP) Maltepe Mustafa Zengin (CHP) Pendik Salih Kenan Şahin (AKP) Sancaktepe İsmail Erdem (AKP) Sarıyer Şükrü Genç (CHP) Silivri Özcan Işıklar (CHP) Sultanbeyli Hüseyin Keskin (AKP) Sultangazi Cahit Altunay (AKP) Şile Can Tabakoğlu (AKP) Şişli Mustafa Sarıgül (DSP) Tuzla Şadi Yazıcı (AKP) Ümraniye Hasan Can (AKP) Üsküdar Mustafa Kara (AKP) Zeytinburnu Murat Aydın (AKP)

İZMİR BÜYÜKŞEHİR

Aziz Kocaoğlu (CHP)

Aliağa Ö. Turgut Oğuz (CHP) Balçova Mehmet Ali Çalkaya (CHP) Bayındır Alaeddin Çapuk (CHP) Bayraklı Hasan Karabağ (CHP) Bergama Mehmet Gönenç (CHP) Beydağ Süleyman Vasfi Şentürk (CHP) Bornova Kamil Okyay Sındır (CHP) Buca Ercan Tati (CHP) Çeşme Mustafa Cenger (AKP) Çiğli Ensari Bulut (CHP) Dikili Osman Özgüven (CHP) Foça Gökhan Demirağ (CHP) Gaziemir Halil İbrahim Şenol (CHP) Güzelbahçe (CHP) Karabağlar Sıtkı Kürüm (CHP) Karaburun Hamza Serdar Yasa (CHP) Karşıyaka Cevat Durak (CHP) Kemalpaşa Rıdvan Karakayalı (CHP) Kınık Süleyman Kaya (CHP) Kiraz İsmet Korkmaz (CHP) Konak Hakan Tartan (CHP) Menderes Ergun Özgün (CHP) Menemen Tahir Şahin (CHP) Narlıdere Abdül Batur (CHP) Ödemiş Bekir Keskin (CHP) Seferihisar Mustafa Tunç Soyer (CHP) Selçuk Hüseyin Vefa Ülgür (CHP) Tire Tayfur ÇiçekÊ (DP) Torbalı Ramazan İsmail Uygur (CHP) Urla M.Selçuk Karaosmanoğlu (CHP)

KARS

Nevzat Bozkuş (AKP)

Akyaka (DP) Arpaçay (CHP) Digor (DTP) Kağızman (DTP) Sarıkamış (AKP) Selim (AKP) Susuz (CHP)

KASTAMONU

Turhan Topçuoğlu (MHP)

Abana (AKP) Ağlı (AKP) Araç (AKP) Azdavay (AKP) Bozkurt (AKP) Cide (AKP) Çatalzeytin (AKP) Daday (DSP) Devrekani (AKP) Doğanyurt (AKP) Hanönü (MHP) / (AKP) (Eşit Oy) İhsangazi (AKP) İnebolu (MHP) Küre (MHP) Pınarbaşı (AKP) Seydiler (AKP) Şenpazar (AKP) Taşköprü (DP) Tosya (MHP)

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR

Mehmet Özhaseki (AKP)

Akkışla (CHP) Bünyan (MHP) Develi (AKP) Felahiye (CHP) Hacılar (AKP) İncesu (AKP) Kocasinan (AKP) Melikgazi (AKP) Özvatan (AKP) Pınarbaşı (MHP) Sarıoğlan (AKP) Sarız (CHP) Talas (AKP) Tomarza (AKP) Yahyalı (AKP) Yeşilhisar (AKP)

KIRKLARELİ

Cavit Çağlayan (CHP)

Babaeski (CHP) Demirköy (MHP) Kofçaz (AKP) Lüleburgaz (CHP) Pehlivanköy (AKP) Pınarhisar (CHP) Vize (DP)

KIRŞEHİR

Yaşar Bahçeci (AKP)

Akçakent (AKP) Akpınar (AKP) Boztepe (AKP) Çiçekdağı (MHP) Kaman (MHP) Mucur (MHP)

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR

İbrahim Karaosmanoğlu (AKP)

Başiskele (AKP) Çayırova (AKP) Darıca (AKP) Derince (AKP) Dilovası (AKP) Gebze (AKP) Gölcük (AKP) İzmit (AKP) Kandıra (AKP) Karamürsel (DP) Kartepe (AKP) Körfez (AKP)

KONYA BÜYÜKŞEHİR

Tahir Akyürek (AKP)

Ahırlı (AKP) Akören (AKP) Akşehir (AKP) Beyşehir (AKP) Bozkır (MHP) Cihanbeyli (MHP) Çeltik (AKP) Çumra (MHP) Derbent (AKP) Derebucak (AKP) Doğanhisar (AKP) Emirgazi (AKP) Ereğli (MHP) Güneysınır (AKP) Hadim (AKP) Halkapınar (MHP) Hüyük (AKP) Ilgın (AKP) Kadınhanı (MHP) Karapınar (AKP) Karatay (AKP) Kulu (AKP) Meram (AKP) Sarayönü (BĞSZ) Selçuklu (AKP) Seydişehir (MHP) Taşkent (SP) Tuzlukçu (CHP) Yalıhüyük (AKP) Yunak (AKP)

KÜTAHYA

Mustafa İça (AKP)

Altıntaş (CHP) Aslanapa (AKP) Çavdarhisar (AKP) Domaniç (AKP) Dumlupınar (AKP) Emet (AKP) Gediz (AKP) Hisarcık (MHP) Pazarlar (AKP) Simav (DP) Şaphane (MHP) Tavşanlı (SP)

MALATYA

Ahmet Çakır (AKP)

Akçadağ (AKP) Arapgir (AKP) Arguvan (CHP) Battalgazi (AKP) Darende (AKP) Doğanşehir (CHP) Doğanyol (AKP) Hekimhan (CHP) Kale (DP) Kuluncak (MHP) Pütürge (CHP) Yazıhan (AKP) Yeşilyurt (AKP)

MANİSA

Cengiz Ergün (MHP)

Ahmetli (AKP) Akhisar (AKP) Alaşehir (MHP) Demirci (MHP) Gölmarmara (CHP) Gördes (AKP) Kırkağaç (AKP) Köprübaşı (AKP) Kula (AKP) Salihli (CHP) Sarıgöl (CHP) Saruhanlı (AKP) Selendi (MHP) Soma (AKP) Turgutlu (AKP)

K.MARAŞ

Mustafa Poyraz (AKP)

Afşin (AKP) Andırın (AKP) Çağlıyancerit (AKP) Ekinözü (MHP) Elbistan (AKP) Göksun (AKP) Nurhak (CHP) Pazarcık (CHP) Türkoğlu (AKP)

MARDİN

Mehmet Beşir Ayanoğlu (AKP)

Dargeçit (DTP) Derik (DTP) Kızıltepe (DTP) Mazıdağı (DTP) Midyat (DP) Nusaybin (DTP) Ömerli (CHP) Savur (DP) Yeşilli (AKP)

MUĞLA

Osman Gürün (CHP)

Bodrum (DP) Dalaman (MHP) Datça (CHP) Fethiye (MHP) Kavaklıdere (AKP) Köyceğiz (CHP) Marmaris (CHP) Milas (CHP) Ortaca (CHP) Ula (DP) Yatağan (CHP)

MUŞ

Necmettin Dede (AKP)

Bulanık (DTP) Hasköy (DP) Korkut (SP) Malazgirt (DTP) Varto (DTP)

NEVŞEHİR

Hasan Ünver (AKP)

Acıgöl (AKP) Avanos (AKP) Derinkuyu (MHP) Gülşehir (AKP) Hacıbektaş (BĞSZ) Kozaklı (AKP) Ürgüp (AKP)

NİĞDE

Faruk Akdoğan (AKP)

Altunhisar (AKP) Bor (AKP) Çamardı (AKP) Çiftlik (CHP) Ulukışla (CHP)

ORDU

Seyit Torun (DSP)

Akkuş (CHP) Aybastı (AKP) Çamaş (AKP) Çatalpınar (AKP) Çaybaşı (AKP) Fatsa (AKP) Gölköy (AKP) Gülyalı (CHP) Gürgentepe (DSP) İkizce (MHP) Kabadüz (DP) Kabataş (AKP) Korgan (AKP) Kumru (AKP) Mesudiye (BĞSZ) Perşembe (AKP) Ulubey (AKP) Ünye (AKP)

RİZE

Halil Bakırcı (AKP)

Ardeşen (AKP) Çamlıhemşin (BĞSZ) Çayeli (AKP) Derepazarı (AKP) Fındıklı (AKP) Güneysu (AKP) Hemşin (AKP) İkizdere (AKP) İyidere (AKP) Kalkandere (AKP) Pazar (AKP)

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR

Zeki Toçoğlu (AKP)

Adapazarı (AKP) Akyazı (AKP) Arifiye (AKP) Erenler (AKP) Ferizli (AKP) Geyve (AKP) Hendek (AKP) Karapürçek (AKP) Karasu (MHP) Kaynarca (AKP) Kocaali (AKP) Pamukova (MHP) Sapanca (AKP) Serdivan (AKP) Söğütlü (AKP) Taraklı (AKP)

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR

Yusuf Ziya Yılmaz (AKP)

Alaçam (MHP) Asarcık (AKP) Atakum (CHP) Ayvacık (AKP) Bafra (AKP) Canik (AKP) Çarşamba (AKP) Havza (AKP) İlkadım (MHP) Kavak (MHP) Ladik (MHP) Ondokuzmayıs (AKP) Salıpazarı (AKP) Tekkeköy (DSP) Terme (AKP) Vezirköprü (AKP) Yakakent (CHP)

SİİRT

Selim Sadak (DTP)

Aydınlar (AKP) Baykan (AKP) Eruh (DTP) Kurtalan (DTP) Pervari (DP) Şirvan (AKP)

SİNOP

Baki Ergül (CHP)

Ayancık (AKP) Boyabat (AKP) Dikmen (AKP) Durağan (MHP) Erfelek (CHP) Gerze (CHP) Saraydüzü (MHP) Türkeli (MHP)

SİVAS

Doğan Ürgüp (BBP)

Akıncılar (AKP) Altınyayla (BBP) Divriği (CHP) Doğanşar (MHP) Gemerek (AKP) Gölova (AKP) Gürün (AKP) Hafik (AKP) İmranlı (AKP) Kangal (AKP) Koyulhisar (AKP) Suşehri (BBP) Şarkışla (BBP) Ulaş (MHP) Yıldızeli (AKP) Zara (CHP)

TEKİRDAĞ

Adem Dalgıç (CHP)

Çerkezköy (AKP) Çorlu (CHP) Hayrabolu (DP) Malkara (AKP) Marmaraereğlisi (CHP) Muratlı (DSP) Saray (CHP) Şarköy (CHP)

TOKAT

Adnan Çiçek (AKP)

Almus (AKP) Artova (MHP) Erbaa (MHP) Niksar (MHP) Pazar (MHP) Reşadiye (MHP) Sulusaray (MHP) Turhal (AKP) Yeşilyurt (AKP) Zile (AKP)

TRABZON

Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu (AKP)

Akçaabat (AKP) Araklı (AKP) Arsin (AKP) Beşikdüzü (CHP) Çarşıbaşı (AKP) Çaykara (BĞSZ) Dernekpazarı (AKP) Düzköy (AKP) Hayrat (AKP) Köprübaşı (AKP) Maçka (CHP) Of (AKP) Sürmene (AKP) Şalpazarı (MHP) Tonya (AKP) Vakfıkebir (BĞSZ) Yomra (DP)

TUNCELİ

Edibe Şahin (DTP)

Çemişgezek (AKP) Hozat (BĞSZ) Mazgirt (EMEP) Nazımiye (BĞSZ) Ovacık (CHP) Pertek (BĞSZ) Pülümür (CHP)

ŞANLIURFA

Dr.Eşref Ahmet Fakıbaba (BĞSZ)

Akçakale (SP) Birecik (SP) Bozova (AKP) Ceylanpınar (DTP) Halfeti (DTP) Harran (MHP) Hilvan (SP) Siverek (DP) Suruç (DTP) Viranşehir (DTP)

UŞAK

Ali Erdoğan (MHP)

Banaz (CHP) Eşme (CHP) Karahallı (CHP) Sivaslı (AKP) Ulubey (CHP)

VAN

Bekir Kaya (DTP)

Bahçesaray (AKP) Başkale (DTP) Çaldıran (AKP) Çatak (AKP) Edremit (AKP) Erciş (AKP) Gevaş (AKP) Gürpınar (SP) Muradiye (DTP) Özalp (DTP) Saray (DSP)

YOZGAT

Yusuf Başer (AKP)

Akdağmadeni (AKP) Aydıncık (AKP) Boğazlıyan (CHP) Çandır (MHP) Çayıralan (CHP) Çekerek (DP) Kadışehri (SP) Saraykent (MHP) Sarıkaya (AKP) Sorgun (AKP) Şefaatli (AKP) Yenifakılı (MHP) Yerköy (AKP)

ZONGULDAK

İsmail Eşref (CHP)

Alaplı (DP) Çaycuma (AKP) Devrek (AKP) Ereğli (CHP) Gökçebey (CHP)

AKSARAY

Nevzat Palta (AKP)

Ağaçören (AKP) Eskil (MHP) Gülağaç (AKP) Güzelyurt (AKP) Ortaköy (AKP) Sarıyahşi (MHP)

BAYBURT

Hacı Ali Polat (AKP)

Aydıntepe (AKP) Demirözü (AKP)

KARAMAN

Kamil Uğurlu (AKP)

Ayrancı (MHP) Başyayla (AKP) Ermenek (AKP) Kazımkarabekir (MHP) Sarıveliler (BĞSZ)

KIRIKKALE

Veli Korkmaz (AKP)

Bahşili (AKP) Balışeyh (MHP) Çelebi (AKP) Delice (MHP) Karakeçili (AKP) Keskin (AKP) Sulakyurt (AKP) Yahşihan (MHP)

BATMAN

Nejdet Atalay (DTP)

Beşiri (AKP) Gercüş (DTP) Hasankeyf (AKP) Kozluk (DTP) Sason (AKP)

ŞIRNAK

Ramazan Uysal (DTP)

Beytüşşebap (DTP) Cizre (DTP) Güçlükonak (AKP) İdil (DTP) Silopi (DTP) Uludere (DTP)

BARTIN

Cemal Akın (MHP)

Amasra (CHP) Kurucaşile (AKP) Ulus (CHP)

ARDAHAN

Faruk Köksoy (AKP)

Çıldır (CHP) Göle (AKP) Posof (CHP)

IĞDIR

Mehmet Nuri Güneş (DTP)

Aralık (DP) Karakoyunlu (AKP) Tuzluca (AKP)

YALOVA

Yakup Koçal (DP)

Altınova (AKP) Armutlu (AKP) Çınarcık (AKP) Çiftlikköy (ANAP) Termal (AKP)

KARABÜK

Hüseyin Erer (AKP)

Eflani (AKP) Eskipazar (AKP) Ovacık (AKP) Safranbolu (AKP) Yenice (AKP)

KİLİS

Mehmet Abdi Bulut (AKP)

Elbeyli (AKP) Musabeyli (MHP) Polateli (AKP)

OSMANİYE

Kadir Kara (MHP)

Bahçe (MHP) Düziçi (MHP) Hasanbeyli (AKP) Kadirli (MHP) Sumbas (MHP) Toprakkale (AKP)

DÜZCE

İsmail Bayram (AKP)

Akçakoca (CHP) Cumayeri (SP) Çilimli (AKP) Gölyaka (AKP) Gümüşova (MHP) Kaynaşlı (AKP) Yığılca (CHP)

Etiketler:
 
HaberlerGalatasarayFenerbahçesurvivor 2016SuriyeAlmanyaÇintv 8