ERZİNCAN HABERLERİ

İl Hayat Boyu Öğrenme, İşbirliği Toplantısı Düzenlendi

IHA
30.09.2015 - 17:01Son Güncelleme :

İL HAYAT BOYU ÖĞRENME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

IHA

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Erzincan Hilton Garden Inn Otel’de kurumların katılımı ile gerçekleştirildi.
Erzincan’ da ki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme alanında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlama ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek ve verimliliği arttırmak amacıyla yapılan “ İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı” Erzincan Hilton Garden Inn Otel’de yapıldı.
Toplantı İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Şube Müdürü Murat Demir, kurum müdürleri, sendika temsilcileri ve ilgili kurum temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Toplantı İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün’ün açılış konuşması ile başladı. Yaygın eğitimde her kesimin desteğinin önemine dikkat çeken Gün kurum ve kuruluşlara yaygın eğitime vermiş oldukları destek ve katılımları için teşekkür etti.
2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Halk Eğitimi Faaliyetlerinin kurs istatistiklerinin değerlendirilmesine ilişkin sunum yapan Halk Eğitim Müdürü Ziya Yavuz; İlimizde yaygın eğitim kurumlarının mevcut durumu, diğer kurum ve kuruluşlarla yapılan işbirliği, Genel Kurslar, Mesleki Kurslar, Okuma Yazma Kursları, il genelinde açılan kurslar, “Okullar Hayat Olsun Projesi” ve mezun öğrencilere yönelik olarak düzenlenen Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile ilgili bilgi verdi.
Toplantı, işbirliği yapılan kurumların temsilcilerinin 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı için Yaygın Eğitim Faaliyetleriyle ilgili görüş ve önerileri, dilek ve temennilerinin gündeme alınmasının ardından sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzincan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzincan ilinden İl Hayat Boyu Öğrenme, İşbirliği Toplantısı Düzenlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Eylül 2015 tarihinde saat 17 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl Hayat Boyu Öğrenme, İşbirliği Toplantısı Düzenlendi haberi güncellenecektir.

ERZİNCAN NAMAZ VAKİTLERİ

18 Mart 2018, Pazar
 • İmsak
  04:59
 • Guneş
  06:22
 • Öğle
  12:36
 • İkindi
  15:58
 • Akşam
  18:38
 • Yatsı
  19:56
Sayfa Başı