ESKİŞEHİR HABERLERİ

İl Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü Projesi Onaylandı

IHA
25.08.2015 - 18:29Son Güncelleme :

YEREL HABERLER ESKİŞEHİR

IHA

Eskişehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan bir projenin, Türkiye Ulusal Ajansı ve Avrupa Birliği (AB) Komisyonu tarafından kabul edildiği açıklandı.
İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, projenin, "Hayvansal Orjinli Gıdaların Etkin İzlenebilirlik Sistemlerinin AB Standartlarında İncelenmesi 2015 Yılı Erasmus Plus Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği-Yetişkin Eğitimi Personel Hareketliliği kapsamında hazırlandığı belirtildi. Ulusal Ajansa sunulan 492 proje teklifinin, her biri en az 2 bağımsız dış uzman tarafından değerlendirilip, bunun sonucunda 10 proje teklifinin desteklendiği belirtildi. Açıklamada, Eskişehir Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü personeli Veteriner Hekim Dr. Hatice Olcay tarafından hazırlanan ‘Hayvansal Orjinli Gıdaların Etkin İzlenebilirlik Sistemlerinin AB Standartlarında İncelenmesi’ projesinin, ikinci sırada yer aldığı belirtildi.
Öte yandan yapılan açıklamada, proje bütçesinin 19 bin 688 bin Euro, süresinin de 12 ay olduğu bildirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden İl Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü Projesi Onaylandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Ağustos 2015 tarihinde saat 18 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü Projesi Onaylandı haberi güncellenecektir.

ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ
22 Kasım 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:59
 • Guneş
  07:43
 • Öğle
  12:55
 • İkindi
  15:29
 • Akşam
  17:46
 • Yatsı
  19:18
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı