ZONGULDAK HABERLERİ

İl Genel Meclisi Gündem Maddelerini Görüştü

IHA
08.10.2015 - 14:36Son Güncelleme : 08.10.2015 - 14:37

İL GENEL MECLİSİ GÜNDEM MADDELERİNİ GÖRÜŞTÜ

IHA

Zonguldak İl Genel Meclisi Ekim ayı 4. birleşimi gerçekleştirildi.
İl Genel Meclisi; Vacit Durdubaş başkanlığında toplandı. Ekim Ayı 4. Birleşimini gündemde bulunan 7 madde ve gündeme sonradan alınan tek maddenin görüşülmesi ile tamamlandı. Gündemin 3. maddesinde bulunan Gökçebey ilçesi Bodaç Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ’’ tarım ve hayvancılık amaçlı tesis alanı ’’ amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık, Tarım ile Köylere Yönelik Hizmetler Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 4. maddesinde bulunan, Gökçebey ilçesi Uzunahmetler Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ’tavuk çiftliği’ amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık ile Köylere Yönelik Hizmetler Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 5. maddesinde bulunan, Çaycuma ilçesi Kerimler Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ’’ tarım ve hayvancılık tesis alanı ’’ amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Tarım, Çevre ve Sağlık ile Köylere Yönelik Hizmetler Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin 6. maddesinde bulunan, Gökçebey ilçesi Örmeci Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ’’ tarım ve hayvancılık tesis alanı’’ amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık ile Tarım, Sanayi Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 7. maddesinde bulunan, Çaycuma ilçesi Şeyhler Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ’’ tarım ve hayvancılık tesis alanı ’’ amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Tarım, Çevre ve Sağlık ile Sanayi ve Ticaret Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin 8. maddesinde bulunan, Gökçebey ilçesi Uzunahmetler Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ’’ tarım ve hayvancılık tesis alanı’’ amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık ile Tarım, Sanayi Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 9. maddesinde bulunan, Gökçebey ilçesi Uzunahmetler Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ’tarım ve hayvancılık tesis alanı’ amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık ile Tarım, Sanayi Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi,
İller Bankasına İl Genel Meclisince uygulama imar planı yapılması yetkisi verilmesi oy birliği ile kabul edildi. Yapılacak bu planlar ile Filyos Vadi Bölgesi’nde bulunan 14 köyde çarpık kentleşmenin önüne geçilerek bir düzen içerisinde yapılaşma sağlanmış olacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden İl Genel Meclisi Gündem Maddelerini Görüştü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Ekim 2015 tarihinde saat 14 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl Genel Meclisi Gündem Maddelerini Görüştü haberi güncellenecektir.

  ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Eylül 2017, Cumartesi
  • İmsak
   04:51
  • Guneş
   06:33
  • Öğle
   12:57
  • İkindi
   16:21
  • Akşam
   18:57
  • Yatsı
   20:27
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı