GAZİANTEP HABERLERİ

İl Emniyet Müdürü Gülveren’den Basın Bayramı Mesajı

IHA
24.07.2015 - 10:33Son Güncelleme :

GAZİANTEP İL EMNİYET MÜDÜRÜ ERHAN GÜLVEREN 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI.

IHA

Gaziantep İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Gülveren yayınladığı mesajda, çağdaş dünyanın en temel insan haklarından olan, haber alma, yayma ve ifade özgürlüklerinin en etkili aracı olan basın, kamu adına hareket ederek doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatarak şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışının oluşumuna ve demokrasinin yerleşip güçlenmesine önemli katkılarda bulunduğunu ifade etti.
Gülveren, “İletişim teknolojisinde yaşanan gelişmelerin sunduğu olanaklardan da yararlanarak hızlı haber akışı ile yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında anında bilgi verilmesi, vatandaş ile devlet arasında etkili ve hızlı bir iletişimin sağlanması ve kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir” dedi.
Gülveren’in mesajı şu şekilde devam etti:
“Basın meslek ilkelerine uygun, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, tarafsız ve objektif bir yayıncılık anlayışı, toplumda basına güveni artırmasının yanında, kamuoyunun yanlış bilgilendirilerek yönlendirilmesinin önüne geçecektir. Toplumsal değerlere saygılı, sorumluluk bilinci içinde, tarafsız bir anlayışla görevini yerine getiren özgür basın, demokratik toplum düzeninin korunmasının en büyük güvencesidir.
Çok önemli bir toplumsal görevi, zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin, büyük bir özveri içinde yerine getiren değerli basın çalışanlarımızın yaptıkları çalışmalar takdirle karşılanmaktadır.
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm basın çalışanlarının Basın Bayramını kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden İl Emniyet Müdürü Gülveren’den Basın Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Temmuz 2015 tarihinde saat 10 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl Emniyet Müdürü Gülveren’den Basın Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

  GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   05:27
  • Guneş
   07:06
  • Öğle
   12:26
  • İkindi
   15:09
  • Akşam
   17:27
  • Yatsı
   18:54
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı