KİLİS HABERLERİ

İl Defterdarlığı’ndan Vergi Haftası Nedeniyle Vali Tapsız’a Ziyaret

IHA
24.02.2015 - 11:31Son Güncelleme :

BU YIL 23 ŞUBAT-1 MART TARİHLERİ ARASINDA KUTLANAN VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA, DEFTERDAR VEKİLİ M. ŞERİF AYGUR VE BERABERİNDEKİ HEYET, KİLİS VALİSİ SÜLEYMAN TAPSIZ’ I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

IHA

Bu yıl 23 Şubat-1 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Defterdar Vekili M. Şerif Aygur ve beraberindeki heyet, Kilis Valisi Süleyman Tapsız’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Defterdar Vekili M.Şerif Aygur, Vergi Haftası münasebetiyle yapılacak çalışma ve faaliyetler ile ilgili olarak Vali Süleyman Tapsız ’a bilgi verdi.
Vali Süleyman Tapsız verginin önemine ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, ‘’Vergi, Devletimizin en büyük gelir kaynaklarından birisi olup, kalkınmanın temelini oluşturmaktadır. Vergi ödemek bir vatandaşlık görevidir. Ödemiş olduğumuz vergiler sonuçta hizmet olarak bize geri dönmektedir. Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek bırakmak istiyorsak vergilerimizi tam ve zamanında ödeme gayreti içerisinde olmalıyız. Bu görevimizi tam olarak yerine getirdiğimizde vatandaşlarımızın daha mutlu olacağı bir gerçektir’’ dedi.
Vergi Haftası dolayısıyla yapılan ziyarete, Defterdar Vekili M.Şerif Aygur, Vergi Dairesi Müdürü Cemal Şengül, Gelir Müdür Vekili Mehmet Dönmez, Personel Müdür Vekili Adem Arslan, Milli Emlak Müdürü Adil Zülkadir ve Defterdarlık personeli katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden İl Defterdarlığı’ndan Vergi Haftası Nedeniyle Vali Tapsız’a Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 11 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl Defterdarlığı’ndan Vergi Haftası Nedeniyle Vali Tapsız’a Ziyaret haberi güncellenecektir.

KİLİS İLÇELERİ
  KİLİS NAMAZ VAKİTLERİ
  15 Kasım 2017, Çarşamba
  • İmsak
   05:24
  • Guneş
   07:02
  • Öğle
   12:27
  • İkindi
   15:12
  • Akşam
   17:31
  • Yatsı
   18:57
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı