DÜZCE HABERLERİ

İl Başkanı Keskin “Sokak Jargonuyla Siyaset Yapılmaz”

IHA
28.09.2015 - 12:21Son Güncelleme :

AK PARTİ İL BAŞKANI HİKMET KESKİN GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ.

IHA

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, gündeme ilişkin açıklamalarında bulundu. Keskin, “Sokak jargonuyla siyaset yapılmaz” dedi.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin bazı siyasi partilerin yaptıkları siyasi söylemleri eleştiren bir açıklama yayımladı. İl Başkanı Hikmet Keskin açıklamasında; “1 Kasım 2015 seçimlerine büyük bir heyecan ve azimle çalışarak hazırlanıyoruz. Bizim tek bir hedefimiz var. O da; Düzce’mize hizmet etmektir. Bizler sokak jargonuyla, bel altı vuruşlarla bir siyasi partiye yakışmayacak sözlerle yapılan siyasete karşıyız. Biz hizmet odaklı bir siyaset anlayışı ile milletimizin karşısına çıkıyoruz. Yaptıklarımız ve yapacaklarımızı ortaya koyarak somut veriler üzerinden bir siyaset yürütüyoruz. İnsanlara saldırarak, rencide ederek, iftiralar kullanmak bizim hiçbir zaman tarzımız değildir ve olmayacaktır. Bazı partilerin milletvekili adaylarının ‘Ensede Boza Pişirmek’, ‘Düzce’nin Kara Talihi’ gibi ifadeleri siyasetteki seviyesizliği, ciddiyetsizliği ve herhangi bir somut söylemi olmadığı gerçeğini ortaya koymaktadır. Siyasetin önünü tıkayarak, çözüm üretmektense çözümsüzlükten siyasi rant hedefleyenlerin ne Düzce için ne de Türkiye için hedefleri ve hayalleri olamaz. AK Parti olarak bizler, tüm Düzce’yi kucaklayacak bir anlayış içindeyiz. Bu şehirde yaşayan Türkü, Kürdü, Çerkezi, Abazası, Lazı, Gürcüsü, Romanı tüm mensupları ile bir bütündür. Hiçbiri bizim için farklı ve ayrıcalıklı değildir. Biz; oyumuzu arttırmak için farklı etnik gruplara farklı yaklaşımlar içinde olmayız. Düzce hepimizin. Düzce’mizin sorunları hepimizin sorunudur. Bu sorunları çözen de çözecek olan da Allah’ın izni ile AK Partidir. Maalesef üzülerek müşahede ediyorum ki; siyasi rakiplerimizin gerçek olan tek bir hayalleri vardır. Ülke kaosa da girse de, ekonomide çökse de ne pahasına olursa olsun AK Parti yıkılsın gerisi teferruattır anlayışındadırlar. Düzceli hemşerilerimizin 13 yıldır olduğu gibi seviyesiz ve hedefsiz siyasete prim vermeyerek hizmet üreten, çalışan kadrolara, AK Parti kadrolarına güvenmeye devam edeceğine eminim” ifadelerinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden İl Başkanı Keskin “Sokak Jargonuyla Siyaset Yapılmaz” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Eylül 2015 tarihinde saat 12 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl Başkanı Keskin “Sokak Jargonuyla Siyaset Yapılmaz” haberi güncellenecektir.

  DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Ekim 2017, Salı
  • İmsak
   05:21
  • Guneş
   07:01
  • Öğle
   12:52
  • İkindi
   15:55
  • Akşam
   18:21
  • Yatsı
   19:49
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı