DÜZCE HABERLERİ

İl Başkanı Keskin Milletvekili Adayı Gibi Çalışıyor

IHA
28.10.2015 - 13:32Son Güncelleme :

AK PARTİ İL BAŞKANI HİKMET KESKİN ADAY GİBİ ÇALIŞIYOR

IHA

AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, seçim kampanyası kapsamında mahalle ve ilçe gezileri düzenlerken AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin de boş durmayarak esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve il yönetim kurulu üyeleri, 1 Kasım seçimlerine birkaç gün kala esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Esnaf ve vefa ziyaretlerine ara vermeyen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin esnaflardan, 1 Kasımda AK Partiye destek vermelerini istiyor. Öte yandan seçim bürolarını da ziyaret eden Keskin, bürolardan seçimin nabzını ölçüyor.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Milletvekillerimiz, ilçelerde, mahallelerde, kahvehanelerde ve evlerde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekillerimizin özellikle akşam programlarına katılıyoruz. Biz de diğer taraftan esnaf ve vefa ziyaretlerimize devam ediyoruz. 1 Kasım seçimleri ülkemizin geleceği için çok önemli ve bunu anlatmaya çalışıyoruz. Gördüğümüz kadarıyla da milletimizin 1 Kasımda yeniden AK Partimizi tek başına iktidara taşıyacağız” ifadelerinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden İl Başkanı Keskin Milletvekili Adayı Gibi Çalışıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl Başkanı Keskin Milletvekili Adayı Gibi Çalışıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı