DÜZCE HABERLERİ

İl Başkanı Keskin’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

IHA
28.09.2015 - 11:42Son Güncelleme : 28.09.2015 - 11:43

AK PARTİ İL BAŞKANI HİKMET KESKİN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI KUTLADI.

IHA

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı vesilesiyle bir mesaj yayınladı.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’in mesajında; “İnsanı insan yapan en önemli unsur eğitim ve öğretimdir. Geleceğine yatırım yapmak isteyen toplumların öncelikli hedefinin eğitim olduğu artık herkesin kabul ettiği bir gerçektir. Biz de, AK Parti olarak, eğitim ve öğretim alanında büyük gelişmeleri sağlayan hizmetlere imza atıyoruz. Hükümetimiz öncelikle ilk defa bütçeden en fazla payın milli eğitime ayrılmasına öncülük yapmıştır. 4+4+4 sisteminin de bu konuda elimizi güçlendireceğini, kronikleşmiş meselelerin çözümünde ve yeni nesillerin çağın gerçeklerine uygun olarak yetişmesi hususunda ciddi bir altyapı sağlayacağına inancımız tamdır. Düzce’mizde de deprem sonrasında fiziki olarak yetersiz olan okullarımızı da yenilemeye başladık. Prefabrik okullarımızın yerine yeni, modern ve dünya şartlarına uygun okullarımızın temellerini attık, atmaya da devam ediyoruz. Fiziki alt yapımızı tamamlayarak donanımlı ve bilgili gençler yetiştirir konuma gelmek için canla başla çalışıyoruz.
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek için ebeveynlerimize de büyük görevler düşüyor. Şefkat ve anlayışla çocuklarımıza yaklaşmalı, eğitimcilerimizle sürekli irtibat halinde olup geleceğimiz olan çocuklarımızı eğitimden soğumalarının önüne geçmeliyiz. Yeni bir eğitim ve öğretim yılının daha başlaması vesilesiyle tüm öğrenci yavrularımızı sevgiyle kucaklıyor öğretmenlerimiz başta olmak üzere eğitim camiamızın bütün mensuplarına başarılı bir eğitim ve öğretim yılı diliyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden İl Başkanı Keskin’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Eylül 2015 tarihinde saat 11 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl Başkanı Keskin’den Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı haberi güncellenecektir.

  DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Eylül 2017, Cuma
  • İmsak
   04:54
  • Guneş
   06:35
  • Öğle
   12:59
  • İkindi
   16:25
  • Akşam
   19:02
  • Yatsı
   20:30
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı