DÜZCE HABERLERİ

İl Başkanı Hikmet Keskin Sert Konuştu

IHA
18.09.2015 - 10:21Son Güncelleme :

AK PARTİ İL BAŞKANI HİKMET KESKİN GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ.

IHA

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “AK Parti Davası ve Düzce menfaatleri dışındaki tutumlar tolere edilmeyecek. İster bürokrat olsun ister siyasal makam olsun yaptıkları ile bu davaya zarar verenler, hadlerini bildirecek bir siyasi iradeyle karşılaşacaklardır” dedi.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin yaptığı açıklamasında “Yine seçim sathına girdiğimiz şu kritik günlerde AK Parti, tüm kışkırtmalara, dedikodulara ve arabozuculara rağmen birlik ve beraberlik içinde; ülkemize ve Düzce’mize hizmet konusundaki dik duruşunu ve uyumunu bozmadan belirlediği yolda sapasağlam ilerlemektedir. AK Parti kadrolarının tamamı her nerede görev ifa ediyor olursa olsun, Düzce’mizin menfaati konusundaki hassasiyeti kati ve kaçınılmazdır. Bu hassasiyet kadrolarımızın kendi ikballeri öncesinde, AK Parti davasının istikbalini önde tutmaları sebebiyledir. Çünkü AK Parti davasının güçlü bir şekilde devamı, ülkemizin geleceğinin ve Düzce’mizin gelişiminin garantisi olduğu gerçeğidir. Ortaya attıkları fitnelerle, algı çalışmaları ile bu davaya zarar verecek davranışlarda bulunan her kim olursa olsun karşısında AK Parti davasını ve mensuplarını bulur. Şu gerçeği herkes anlamalıdır. Düzce’de siyasi erkin temsilcisi AK Parti il başkanlığıdır. Bulundukları makamlara bu erkin sayesinde gelenler, kerameti kendinden bilip, AK Partinin sağladığı imkânları kendindenmiş gibi gösterme çabalarını hayretle izliyorum. 3 ay gibi kısa bir sürede 75 milyonu nakit, yatırımlarla birlikte 125 Milyon TL’yi Düzce’mize aktaran siyasi erke, savaş açmak kimsenin haddi değildir. Buradan tüm iyi niyetimle uyarıyorum; ister bürokrat olsun ister siyasal makam olsun yaptıkları ile bu davaya zarar verenler, hadlerini bildirecek bir siyasi iradeyle karşılaşacaklardır. Sırf kendi reklamını yapmak için davaya ve parti mensuplarına iftiralar atan ve böyle bir algı oluşturmak için çalışan kim olursa olsun bunun sonucuna katlanacaklardır. Makam ikballeri hakkındaki bu tutumları, gönül bağladıkları o koltuklarından daha çabuk uzaklaştırılacakları gerçeğini hızlandıracaktır. Düzce’mizin menfaatine yapılan her yatırımı ajite ederek toplumda infial yaratmak isteyen odakların, isimlerin adamı olmaktansa Düzce’nin yüksek menfaatlerinin yanında olmalarını tavsiye ediyorum. Şu kritik günlerde açık ve seçik ilan ediyorum. Gün, sen-ben kavgasının yapılacağı gün değildir. Gün davaya sımsıkı sarılıp ülkemiz ve Düzce’miz için bir ve beraber olma günüdür” Diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden İl Başkanı Hikmet Keskin Sert Konuştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Eylül 2015 tarihinde saat 10 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İl Başkanı Hikmet Keskin Sert Konuştu haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:18
 • Guneş
  08:07
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  15:23
 • Akşam
  17:37
 • Yatsı
  19:14
Sayfa Başı