Gündem Haberleri

  'İktidarsızım'

  Nurettin KURT / ANKARA
  10.04.2016 - 02:12 | Son Güncelleme:

  Bağımlılara uyuşturucu verip tecavüz etmekle suçlanan tutuklu müdür kendini “İktidarsızım” diye savundu.

  TEDAVİ için başvuran bağımlılara uyuşturucu temin ettiği gerekçesiyle yargılanan Uyuşturucu Madde Bağımlılıkları ve Alkolizmle Mücadele Federasyonu (UBAM) Genel Müdürü İsmail Karakaş hakkında bu defa tecavüz soruşturması açıldı. Karakaş savcıya, “Ben iktidarsızım. Nasıl tecavüz edebilirim?” dedi.

  Bunun üzerine savcılık, Karakaş’ın nikâhsız eşi D.T.’nin ifadesine başvurdu. D.T., “Bir sıkıntısı yoktu. Zaten 5 ay önce bir çocuğumuz oldu. Van’daki eşinden de 4 çocuğu olduğunu öğrendim” bilgisini verdi.

  Savcılık, Karakaş’ın cinsel yönden iktidarsız olup olmadığının belirlenmesi için devlet hastanesine gönderilmesine karar verdi.

  UBAM Genel Müdürü İsmail Karakaşın kirli çamaşırlarıUBAM Genel Müdürü İsmail Karakaş'ın kirli çamaşırları


  'KRİZE GİRERSEN BANA GEL'
  KARAKAŞ’tan şikâyetçi olan B.A.Ş. şu iddialarda bulundu: “Bağımlılıktan kurtulmak için kuruma başvurdum. Karakaş krize girdiğimde kendisine gelmemi söylemişti. Bir gün krize girdiğimde yanına gittim. Çantasından eroin çıkarıp bana verdi. Yarım saat sonra uyuşturucu etkisini gösterdi. Bana, ‘Ben seni rahatllattım sen de beni rahatlacaksın’ diyerek ilişkiye girdi. Uyuşturucu etkisinde olduğum için karşı koyamadım.”

  Bağımlılıkla mücadele müdürü uyuşturucu şüphelisiBağımlılıkla mücadele müdürü uyuşturucu şüphelisi

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı