"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

İkizlere ithal sevgili

Türkiye’nin en köklü tekstil ve moda markalarından Altınyıldız’la Beymen’in Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner’in ikiz kızları Elif ve Ayşe Boyner, aile mesleği yerine sanatı tercih etmişti.

İkizlerin iş tercihleri gibi sevgili tercihleri de benzer oldu. Julien Behlau ile flört eden Ayşe Boyner’den sonra ikizi Elif Boyner de önceki gün yabancı sevgilisiyle Beyoğlu’nda ortaya çıktı. Yönetmen sevgilisi Cem Doruk’tan ayrıldığını öğrendiğim Boyner, yeni sevgilisiyle el ele yürürken flaşların patlamasıyla yanındaki genç adamın yanından ayrıldı.

Geçmişten bugüne

Dilek Hanif, “2013 -2014 Kış Koleksiyonu ile Geçmişten Bugüne Sergisi”ni bugün Teşvikiye’deki atölyesinde tanıtacak. MasterCard “Paha Biçilemez İstanbul” projesi kapsamında gerçekleşecek etkinlikte, Dilek Hanif’in, 2004’ten bu yana koleksiyonlarını yaratırken esinlendiği unsurlarla yaratılan koleksiyon sergilenecek.

Elle Weekend

Bu yıl yedincisi düzenlenen ELLE Weekend, iş sanat ve moda dünyasının ünlü isimlerini Titanic Deluxe Belek’te buluşturdu.

Love & Peace & Joy konseptiyle 20-21-22 Eylül’de yaza veda niteliğinde gerçekleşen etkinlik, havaalanında TAV Prime Class’ın özel konukseverliği ile start aldı. Atlasjet’le Antalya yolculuğu sonrasında etkinliğe, Titanic Deluxe Belek ev sahipliği yaptı. Eğlence dolu üç gün boyunca konuklar Tarık Koray ve Kamer Kutlu’nun müzikleriyle eğlendi. Cumartesi günü, Nike’ın yalnızca kadınlar için geliştirdiği “Nike Training Club” etkinliğine Mine Kalpakçıoğlu, Şebnem Işık Ersoy, Ezra Çetin ve Ayça Sytmen gibi ünlü isimler de katıldı. Bu etkinliği Swarovski’nin “Işıltıyı yakalayın” konseptiyle gerçekleşen sürprizlerle dolu happy hour’u izledi. Partilerden önce ise konuklar, L’Oréal Paris ürünleri ve makyaj uzmanlarıyla geceye hazırlandılar. Etinlik Dimes ve Mesa’nın destekleriyle renklendi.

GECE KUŞU

Kış sezonunu açıyor

Erol-Varol Kaynar kardeşlerin sahibi olduğu Eksen Grup bünyesinde hizmet veren Akaretler’deki Kalamata Meyhane bu akşam kapılarını açıyor. İşletmeciliğini Emre Bolat’ın üstlendiği Kalamata’da çarşamba geceleri Coşkun Sabah diğer günler ise Kosta&Tuba ikilisi sahneye çıkacak.

X