"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

İkizler el ele aşka yürüdü

Elif Boyner’den sonra ikizi Ayşe Boyner de yabancı sevgilisiyle el ele görüntülendi.

Türkiye’nin en köklü tekstil ve moda markalarından Altınyıldız ile Beymen’in yönetim kurulu başkanı Cem Boyner’in ikiz kızları Elif ve Ayşe Boyner, aile mesleği yerine sanatı tercih etmişti. Kardeşlerin iş hayatlarında olduğu gibi özel yaşamlarında da benzer tercihler yaptığını önceki gün yazmıştım.
Yönetmen sevgilisi Cem Doruk’tan ayrıldıktan sonra yabancı sevgilisiyle el ele görüntülenen Elif Boyner’in ardından, ikizi Ayşe Boyner de önceki gün yabancı sevgilisi Julien Behlau ile objektife takıldı. Alman sevgilisiyle fotoğraflarını Instagram’da da paylaşan Boyner, onunla Nişantaşı caddelerinde el ele görüntülendi.

AJANDA

Kısa Fil’m

Beyoğlu’nda hizmete giren Mama Shelter, festivallerde ödül almış kısa filmlerin gösterimlerine ev sahipliği yapıyor. Her pazar farklı türlere ait kısa filmlerin gösterileceği etkinliğin ilki, yarın bağımsız sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası işbirliğiyle gerçekleşecek. Etkinlikte ilk olarak “Fear of Flying”, “The Silent City”, “Sadece Tek Bir Gün” ve “Without Snow” seyirciyle buluşacak.

Hâlâ mı arka kapı taktiği!

Çiğdem Kayalı, Mehmet Dereli’den ayrıldıktan sonra kendisine genç bir sevgili bulmuştu. Oyuncu Ozan Öğüt’le ilk kez Bodrum’da görüntülenen Kayalı’yı yaz aşkıyla önceki gün Kuruçeşme’deki Albüm’de gördüm. İçeride öpüşüp koklaşarak dans eden sevgililer, mekânı ayrı ayrı terk etti. Çiğdem Kayalı görevlilerin yardımıyla taksiye binerken, Ozan Öğüt’ün arka kapıdan çıkmasına kimse anlam veremedi...

Bird uçuşa geçti

Şişhane deyince akla gelen ilk adreslerden olan Bird, kış sezonuna “merhaba” dedi. İşletmeciliğini Doğu Fırtına’nın yaptığı mekân, Uzakdoğu mutfağından lezzetlerin yer aldığı mönüsü ve geniş şarap kavıyla öne çıkıyor. Lezzetin yanına eğlenceyi de ekleyen Bird’de salı günleri DJ Mert Levent, çarşambaları DJ Berk Ozan, perşembeleri DJ Murat Tokuz, cuma ve cumartesileri ise DJ Yunus Emre performans sergiliyor.

Sessiz Ayakkabılar bu yıl yürümeyecek

Dedeman Holding’in ortaklarından Nazire Dedeman, arkadaşının silahından çıkan kurşunla ölen oğlu Umut Önal’ın adını yaşatmak için Umut Vakfı’nı kurmuştu. Nazire Dedeman’ın Taksim Meydanı’nda her yıl 28 Eylül Bireysel Silahsızlanma Günü’nde düzenlediği “Sessiz Ayakkabıların Yürüyüşü” etkinliği bu yıl iptal edildi. Nazire Dedeman, “İstanbul Valiliği etkinliği Taksim Meydanı’nda değil, Galatasaray Lisesi önünde yapmamıza izin verdi. Biz de Umut Vakfı olarak bu yıl ‘Sessiz Ayakkabıların Yürüyüşü’nü yüreklerimizde yapma kararı aldık” dedi.

X